Huzurevi sakinlerine moral konseri

MSKÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı öğrencileri Covid-19 pandemisi nedeniyle bulaş riski altında olan yaşlılarımıza destek olmak için İkinci Bahar Dinleti Programı düzenliyor.

PAYLAŞ

Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hamit Yokuş’un koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek dinleti programının video çekimleri tamamlandı.

Menteşe'de bulunan Abide H. Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde "video konser" olarak sunulacak dinleti ile pandemi sürecinden en fazla etkilenen yaşlılarımızın müzik ile moral bulması amaçlanıyor.

Pandemi nedeniyle sosyal yaşmalarına ara veren bakım evi sakinlerinin, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğinin en güzel eserleriyle buluşması sağlanacak.

İkinci Bahar Dinleti Programı ekibinde, Müzik Eğitimi Anabilim Dalı öğrencileri; Doğukan Uzakgiden, Müge Sude Turgut, Eslim Çağla Önem, Gaye Alan, Aslı Kurnaz, Kemal Kurt, Ali Sarı, Tugay Kurt, Emine Tulup bulunuyor.

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN