Haziran ayı konuğu Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi'nin 64. sayısında ayın konuğu Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır. SED Medya Program Koordinatörü Selin Köktener ile birlikte Seydikemer Cennet Deresi Restoran'da keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Harun Sağır, 'Fethiye Aktüel Magazin Dergisi bu bölgenin en etkili ve süreli yayın gösteren dergilerinden birisi. Okuyucularının iyi takip ettiği, en azından gündemi takip edebildiği belki de Muğla'da tek diyebileceğimiz bir dergi' ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

SED Medya bünyesinde aylık olarak çıkan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, her ay bir konuk ağırlamaya devam ediyor. Ayın Konuğu köşesinde ve dergi kapağında yer alan konuklar, tanınmamış ve bilinmeyen yönleri ile karşınızda oluyor. Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’nin Haziran ayı konuğu Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, bu sayıda aile yaşantısı ve sosyal yönlerini anlatarak sorulara verdiği ilginç ve samimi yanıtlarıyla Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’nin okurlarıyla buluşacak. 
SED Medya Program Koordinatörü Selin Köktener, “Fethiye Aktüel Magazin Dergisinin Haziran ayı konuğu Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır. Kendisiyle çok güzel bir röportaj gerçekleştirdik, biz çok memnun kaldık. Umarım kendisi de memnun kalmıştır” diye konuştu.
Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır açıklamasında, “Fethiye Aktüel Magazin Dergisi bu bölgenin en etkili ve süreli yayın gösteren dergilerinden birisi. Okuyucularının iyi takip ettiği, en azından gündemi takip edebildiği belki de Muğla’da tek diyebileceğimiz bir dergi. Ayın konuğu olarak Seydikemer esnaflarını temsilen bizleri tercih ettiler. Bu nezih mekanda onlarla güzel bir röportaj gerçekleştirdik. Yaptığımız röportajı okuyucuların beğenisine sunuyoruz” ifadelerini kullandı. 
SED Medya bünyesinde yer alan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi Haziran ayı sayısı, çok yakında okuyucuları ile buluşacak.
 

Semranur İnce

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN