GÜNEŞ GÖZLÜKLERİNDE YAZ SONU KAMPANYASI

Gözlük sektöründe bir buçuk yılı aşkın deneyimini Fethiyelilerle buluşturan Osman Optik, yaz sonu kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Göz tedavisi uzmanlarının 12 ay güneş gözlüğü takılması yönündeki tavsiyesine dikkat eden vatandaşlar, kampanyaları yakından takip ediyor. Fethiye'de yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra halkın da ilgi odağı olan Osman Optik, tüm güneş gözlüklerinde yüzde 50 indirim kampanyası başlattı.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre; Osman Optik Sahibi Mahmut Kamil Görgül, yaz sonu kampanyasında tüm marka güneş gözlüklerinin yüzde 50 indirimli ve 2 yıl garantili olduğunu belirtti. İlerleyen günlerde farklı kampanyalar ile vatandaşların karşısında olacaklarını kaydeden Görgül, polarize güneş gözlüklerinin fiyatının 128 TL’den başladığını dile getirdi.  

İNDİRİME MARKA GÖZLÜKLER DE DAHİL
Güneş gözlüklerinde eşsiz bir kampanya başlattıklarını söyleyen Osman Optik Sahibi Mahmut Kamil Görgül, “Osman Optik olarak Fethiye’de bir buçuk yıldır faaliyet göstermekteyiz. İş yerimiz Fethiye Cumhuriyet Mahallesi Balık Hali yanında. Pandemi döneminden dolayı marka güneş gözlüklerinde yüzde 50 indirim yapmaktayız. Tüm marka gözlüklerimiz 2 yıl garantimiz altında. Bazı polarize gözlüklerimiz 128 TL’den başlamakta. Kampanyamızda işletmemizde bulunan Gucci, Versace, Polo, Mustang, Osse ve Ray Ban gibi seçkin marka gözlükler de satışlarımıza dahil. İlerleyen günlerde farklı kampanyalarımız ile karşınızda olacağız” diye konuştu. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN