GÖKCAN'DAN KAYMAKAM FIRAT'A ZİYARET

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan geçtiğimiz ay göreve atanan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat'ı makamında ziyaret etti. Gökcan burada yaptığı açıklamada, 'Fethiye bizim için çok önemli. En önemli hedefimiz Fethiye Belediyesini kazanmak. Buna olan inancımız da tam' dedi.

PAYLAŞ

Milletvekili Yelda Erol Gökcan’ın ziyaretinde yeni seçilen AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk de yer aldı. Kaymakam Fırat, Milletvekili Gökcan’ı hükümet konağı girişinde karşıladı. Birlikte kaymakamlık makamına geçen Gökcan, Kaymakam Eyüp Fırat’a yeni görevinde başarılar diledi. 

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan yaptığı açıklamada, “İlçe kongremiz için Fethiye’ye geldik. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Hem hayırlı olsun hem nezaket ziyaretinde bulunuyoruz. İlçe başkanımız ile birlikte bir dizi Fethiye programımız olacak. Dün genel kurulda söylediğim gibi Fethiye bizim için çok önemli. En önemli hedefimiz Fethiye Belediyesini kazanmak. Buna olan inancımız da tam. Kadrolarımız da oldukça genç, dinamik ve tecrübeli. Muğla Milletvekili olarak ben de gereken desteği vereceğim. Öte yandan yarın Seydikemer programımız olacak. Muhtarlar ile toplantı yapacağız” diye konuştu. 

Fethiye programı hakkında bilgiler aktaran Milletvekili Gökcan, “Fethiye İlçe Teşkilatı’nda yeni yönetim kurulu ile tanışma toplantımız var. Hastane ziyaretinin ardından Büyük Samanlık ve Karaot plajlarında incelemelerde bulunacağız. Bildiğiniz gibi eserlerimizi yerinde görmek, takip etmek ve vatandaşlarımıza duyurmak da çok önemli. Bu çalışmadaki amacımız hem vatandaşlarımızla hem de teşkilatımızla bir araya gelmek. Fethiye ile ilgili görüşmelerimizi, plan ve programlarımızı yakından takip edeceğiz” dedi. 

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat açıklamasında, “AK Parti Milletvekilimiz Sayın Yelda Erol Gökcan nezaket ziyaretinde bulundu. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Fethiye’ye gelişim bir ayı biraz geçti. Bildiğiniz gibi ilçeyi tanımaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.   
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN