'Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık'

İlkokul 1. 2. 3. 4. Sınıflara yönelik düzenlenen 'Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık' temalı resim yarışmasının başvuruları 19 Şubat 2021 tarihinde başlıyor.

PAYLAŞ
'Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık'
İlkokul 1. 2. 3. 4. Sınıflara yönelik düzenlenen "Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık" temalı resim yarışmasının başvuruları 19 Şubat 2021 tarihinde başlıyor.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı tüm ilkokullarda israfa dikkat çekmek amacıyla resim yarışması düzenlendi. 1.2. 3. ve 4. Sınıflara yönelik olarak düzenlenen resim yarışmasının teması "Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık" olarak belirlendi. Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabı aracılığıyla da duyurduğu yarışma için öğrenciler 19 Şubat 2021 ile 26 Mart 2021 tarihleri arasında başvuruda bulunabilecekler. 
İsraf nedir, sizin evde ne israf ediliyor? Başlıkları altında "Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık" temasıyla düzenlenen yarışma da öğrenciler çizdikleri resimleri eğitim gördükleri okulların müdürlüklerine teslim ederek başvuru yapabilecekler.
Yarışma sonrasında 1. olan öğrenciye tablet, 2. olan öğrenciye bisiklet ve 3. olan öğrenciye de dijital fotoğraf makinesi hediye edilecek. 


 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN