FGSİAD Başkanı Önder'den Başkan Cengiz'e ziyaret

Fethiye Galatasaraylı İş Adamları Derneği Başkanı Yunus Önder Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'i İstanbul Türk Telekom Arena Kompleksi'nde bulunan başkanlık makamında ziyaret etti. 

PAYLAŞ

Samimi bir havada geçen ziyarette FGSİAD Başkanı Yunus Önder, öncellikle Başkan Cengiz’e sağlık sorunları ve görmüş olduğu tedavi sürecinden dolayı geçmiş olsun dileklerini iletti. Böylesine zor bir dönemde her şeye rağmen kulübün başında dimdik duruşundan dolayı duyduğu gururu ve mutluluğu Başkan Cengiz ile paylaştı; görevinde başarılar diledi. 

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz de FGSİAD Başkanı Yunus Önder’in ziyaretinden son derece memnuniyet duyduğunu ifade ederek; “Yunus bizim başkanımız olması yanı sıra vefalı bir kardeşimizdir. Yaşadığım sağlık sorunlarım süresince her daim telefonla arayıp, yanımda olduğunu hissettirmiştir. Bunun yanında Galatasaray adına bölgesinde yaptıkları da hepimizin takdirle izlediği gelişmelerdir. Kendisine şahsım ve Galatasaray Spor Kulübü adına teşekkür ediyorum çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. (FATİH DERELİ)


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN