Fethiyeli sporcu Alcu'dan, Karaca'ya ziyaret

2012 Uluslararası Boks Şampiyonu ikinciliği ödülü alan, Fethiyeli sporcu Kubilay Alcu, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'ya ziyarette bulundu.

PAYLAŞ

Ziyarete Arena Boks Kulübü antrenörü Sami Sunay, Kubilay Alcu’nun babası Erdal Alcu, ağabeyi Seçkin Alcu ve sporcu Kubilay Alcu, CHP Muğla İl Başkan Yardımcısı Ramazan Pehlivan katılım sağladı. Arena Boks Kulübü sporcusu Kubilay Alcu, profesyonel olmasıyla birlikte, müjdesini Karaca ile paylaştı.

Arena Boks Kulübü sporcusu olarak, Fethiye’yi İstanbul’da temsil edecek olan Alcu, “İlk müjdemizi Belediye Başkanımızla paylaşmak istedik. Kendisi bizi misafir ettiği için teşekkür ediyoruz. Fethiye’mizi en güzel şekilde, İstanbul’da temsil etmek istiyoruz. 11 yıldır Fethiye Belediye’mizin boks branşında temsil ettim. İnşallah hedefimiz daha yukarıda ve Fethiye’mizi en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz” dedi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Fethiye’mizin sporcularından Kubilay Alcu’nun almış olduğu başarıdan dolayı kutluyorum. Kendisini Belediyemizden ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN