Fethiye Edebiyat Grubu kardeş ülke Azerbeycan'da

Fethiye Edebiyat Grubu ve edebiyatseverlerden oluşan 17 şair Azerbaycan Bakü'ye gitti. Okurları ile buluşan Fethiye Edebiyat Grubu üyeleri birçok programa katıldılar.

PAYLAŞ
Fethiye Edebiyat Grubu kardeş ülke Azerbeycan'da
Fethiye Edebiyat Grubu ve edebiyatseverlerden oluşan 17 şair Azerbaycan Bakü’ye gitti. Okurları ile buluşan Fethiye Edebiyat Grubu üyeleri birçok programa katıldılar.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Fethiye'den kardeş ülke Azerbeycan'a giden Fethiye Edebiyat Grubu üyelerinden aynı zamanda Gerçek Fethiye Gazetesi yazarları Coşkun Karabulut ve Celal Bozkurt yanı sıra diğer şehirlerden Mersin, Hatay, Ankara, Bodrum, Antalya'dan edebiyatseverler Azerbaycan Bakü’ye gitti. Edebiyatseverler Azerbaycan’da Nizami Gencevi'nın 880. doğum yılı anma programına katılıp, türbesini ziyaret etti. Ardından Bakü Azer kitap' ta imza günü ve söyleşi yapan edebiyat grubu Azerbaycan’ın tanınmış ressamı Nevai Metin' in, Sedet Art adlı resim atölyesini ziyaret etti. Azerbaycan milletvekili ve şairi Sabir Rüstemhanlı' nın verdiği yemeğe katılan edebiyat grubu, ”Azerbaycan’ın kardeş ülke olduğunu tüm benliğimizle hissettik” dediler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN