Başkan Kökten, 'Ölüdeniz'i tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz'

Rusya'nın en iyi internet fenomenleri Ölüdeniz'in güzelliklerini sayfalarında paylaşarak takipçilerin beğenilerine sundular. Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten tarafından bölgeye davet edilen 6 sosyal medya fenomeni Babadağ'dan yamaç paraşütü ile atlayış yaparak, bol bol fotoğraf ve video çektiler.

PAYLAŞ
Başkan Kökten, 'Ölüdeniz'i tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz'
Rusya’nın en iyi internet fenomenleri Ölüdeniz’in güzelliklerini sayfalarında paylaşarak takipçilerin beğenilerine sundular. Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten tarafından bölgeye davet edilen 6 sosyal medya fenomeni Babadağ’dan yamaç paraşütü ile atlayış yaparak, bol bol fotoğraf ve video çektiler.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Onur Çadır

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten ve ekibi Ölüdeniz’i dijital platformda tanıtmak için Rusya’nın en iyi sosyal medya fenomenlerini davet ederek, Ölüdeniz’i tanıttı. 5 kadın ve 1 erkekten oluşan “İNNESA_BİS, MİSSİSKOSTİNA, BEDAREVA_LİFE, KUMAKURKUMA ve HAOWA” isimli ınstagram hesaplarına sahip Rus fenomenlere Ölüdeniz ve çevresini gezdirip, olmazsa olmaz yamaç paraşütü keyfini yaşatan Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten, Ölüdeniz’i dijital platformlarda tanıtmak için ellinden geleni yapacaklarını belirtti.  Badadağ’ın 1700 metre yükseklikteki uçuş pistinden deneyimli pilotlar eşliğinde  paraşüt ile atlayan Rus fenomenler havadan gördükleri Ölüdeniz manzarasından çok etkilendiklerini ifade ederek, sosyal medya hesaplarından bol bol fotoğraf ve video paylaşacaklarının da altını çizdiler. Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten, “Artık her şey dijital ortamda ve bizde kooperatif olarak dijital ortama daha fazla ağırlık vereceğiz” dedi.
“SAYFAMDA BU GÜZELLİKLERİ TAKİPÇİLERİMLE PAYLAŞACAĞIM”
İlk defa paraşüt ile atlayış yaptığını belirten ülkesi Rusya’da instagram hesabında  1 Milyon 300 Bin takipçisi olan İnessa Bis isimli fenomen atlayış sonrası yaptığı açıklamasında, “Fethiye ve Ölüdeniz’i çok sevdim. Babadağ yamaç paraşütü merkezinden paraşütle atlayış yaptım. Havada o güzelliği gördüm ve keyfine vardım. Mümkün olabildiğince de o güzelliği fotoğraflandırdım ve tadını çıkardım. Sayfamda da bu güzellikleri takipçilerimle paylaşacağım. İnanıyorum ki onlarda çok sevecekler” dedi.
“KOOPERATİF OLARAK DİJİTAL ORTAMA DAHA FAZLA AĞIRLIK VERECEĞİZ”
Ölüdeniz’i tanıtmak için ellerinden gelen çalışmaları yapmaya başladıklarını belirten  Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten ise, “Bu çalışma bölgemizin tanıtımı için güzel oldu. Hepsinin toplam 3 Milyonu geçen bir takipçi sayısı var. Mümkün olabildiğince Ölüdeniz’in güzelliklerini onlara gösterdik. Onlarda çok sevdiler ve paylaşımlarda bulundular. Artık her şey dijital ortamda ve bizde kooperatif olarak dijital ortama daha fazla ağırlık vereceğiz” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN