EYYAM-I BAHUR SICAKLARINDAN NEFES ALABİLMEK İÇİN ÖLÜDENİZ'E AKIN ETTİLER

Yurt genelinde bayramın birinci gününden itibaren kendini hissettiren Eyyam-ı bahur sıcakları, Fethiye'de de etkili oluyor. 4 günlük Kurban Bayramı tatilini Fethiye'de geçirmek isteyen tatilciler, Eyyam-ı bahur sıcaklarından nefes alabilmek için Ölüdeniz'e akın etti. Araçlarıyla Ölüdeniz'in dünyaca ünlü plajlarında serinlemek isteyen tatilciler, uzun araç kuyrukları oluşturdu.

PAYLAŞ

Yurt genelinde bayramın birinci gününden itibaren kendini hissettiren Eyyam-ı bahur sıcakları, Fethiye’de de etkili oluyor. 4 günlük Kurban Bayramı tatilini Fethiye’de geçirmek isteyen tatilciler, Eyyam-ı bahur sıcaklarından nefes alabilmek için Ölüdeniz’e akın etti. Araçlarıyla Ölüdeniz’in dünyaca ünlü plajlarında serinlemek isteyen tatilciler, uzun araç kuyrukları oluşturdu.


Yurt genelinde bayramdan itibaren yazın en sıcak günleri yaşanmaya başladı. Eyyam-ı bahur sıcakları adı verilen “çöl sıcakları” bayramın 3’üncü gününde de kendini hissettirmeye devam ediyor. Sıcak havadan bunalan yerli ve yabancı tatilciler, çareyi ise Ölüdeniz’deki plajlara giderek serinlemekte buluyor. Ölüdeniz’de bulunan Kumburnu Tabiat Parkı ve Belcekız Plajlarına gitmek isteyen yerli ve yabancı tatilciler, plaja ulaşabilmek için sıcak havada trafikte yaklaşık 40 dakika beklemek durumunda kalıyor. Ölüdeniz’e gidiş ve gelişlerde yaşanan trafik yoğunluğu fotoğraf karelerine yansıyor. 
 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN