Volkan YENGEL Haberleri

Volkan YENGEL Haberleri

Volkan YENGEL haberleri, haber editörü Volkan YENGEL tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Paspatur Çarşısı'na rağbet azaldı

Fethiye'nin en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Paspatur Çarşısı'nda esnaflar dertli. Sezonun tam anlamıyla başlamamasından dolayı sokak geçtiğimiz yıllara göre rağbet az.

Esenköy el sanatları sergisi açıldı

Esenköy Mahallesi Belediye Sosyal Tesisleri’nde Fethiye Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Cazağ, Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve Esenköy Mahalle Muhtarı Osman Balcı’nın katılımıyla El Sanatları Sergisi açıldı.

Salı pazarına ilgi yoğun

Fethiye’de havanın 30 dereceye kadar ulaşmasıyla hem Fethiye’de yaşayan hem de turistlerin ilgisi Salı Pazarı oldu.

Üst yol çift şerit

Fethiye halkı tarafından üst yol olarak bilinen mevkii çift şerit olarak trafiğe hizmet veriyor.

Eğitim İş Sendikasından Yüksek Kiralara Tepki

Eğitim İş Sendikası Fethiye Temsilcisi İstem Altınçekiç tarafından yükselen kiralarla ilgili basın açıklaması yapıldı.

Şampiyonlardan Kaymakam Balcı’ya ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği Türkiye Okullar arası “bocce” şampiyonasında 24 okul takım arasında Türkiye birinciliğini kazanan Karagedik Ortaokulu Bocce takımından Fethiye Kaymakamı Alper Balcı’ya ziyaret.

Ak Parti’den Ankara Seferi

Ak Parti İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fethiyespor ve İçel İdman Yurdu karşılaşması için Ankara’ya yola çıktı.

Kaymakam Balcı’dan zeybek gösterisi

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı ‘Türk Mutfağı Haftası’ kapsamında Ölüdeniz Güzelleştirme Derneği önünde düzenlenen programa katıldı. Kaymakam Balcı katıldığı etkinlikte zeybek oynadı.

Çalışmalar hızla devam ediyor

Fethiye Belediyesi ve MUSKİ, AYDEM ve Telekominasyon Şirketleri işbirliği ile başlayan alt yapı ve üst yapı çalışmaları farklı noktalarda devam ediyor.

Hacıoğlu, dualarla açıldı

Hacıoğlu Fethiye Şubesi gerçekleştirilen görkemli açılış töreni ile hizmete girdi.

LPG benzine göre daha karlı

Benzin ve motorine ardı ardına gelen zamlardan sonra vatandaş LPG’ye yönelmeye başladı. Artık arabaya bile binmenin lüks olduğu bir dönemde vatandaş diğerlerine göre daha ucuz olan LPG’ye yönelmeye başladı.

Japon firmasından öğrencilere son model araba

Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Mesleki Eğitim Merkezi Motorlu Araçlar Teknolojisi Eğitim ve Uygulama Atölyesine, Honda Türkiye tarafından son model otomobil hibe edildi.

Benzin 24 lirayı geçti

Geçen gün litre başına 1 lira 70 kuruş zam gelen benzine yeni bir zam daha uygulandı. Benzinin litre fiyatına 1 lira 3 kuruşluk bir zam daha yapıldı.

103’üncü yıla özel 103 metre uzunluğunda Türk bayrağı açıldı

Seydikemer’de, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 103’üncü yılında düzenlenen törenle kutlandı. Kutlamalar kapsamında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103’üncü yılına özel 103 metre uzunluğundaki dev Türk Bayrağı açıldı.

Fethiye’de sıcaklık normalin üstünde

Fethiye’de ilkbahar mevsiminin sonuna gelinmesiyle birlikte havada nem oranı `’ın üzerine çıktı. 20-25 derece arası seyreden hava sıcaklığı ise 28 dereceyi gördü.

Benzine yeni zam kapıda

Akaryakıta gelen zam hız kesmeden devam ediyor. Benzine 1 lira 3 kuruş zam bekleniyor.

Toplam 327 haber.