Doğanın Mirasçıları Projesi ilgi gördü

Fethiye Yusuf İzzet Gökçe İlkokulu 2/C Sınıf Öğretmeni Üzeyir Çetin'in e - twinning projesikapsamında Türkiye ' den 10, yurt dışından 3 yabancı öğretmen ve 121 öğrenciyle Doğanın Mirasçıları (Heirs of Nature) etkinlikleri yaparak toprak, su ve havanın doğal bileşimini kullanmak ve korumak hakkında hazırladığı proje ilgi ile karşılandı.

PAYLAŞ

Proje kapsamında çevresel sürdürülebilirlik açısından STEM, Web 2 ve Kodlama uygulamaları ile toprak, su ve hava kirliliğini farklı açılardan değerlendirerek bireyin çevre dostu olarak büyümesine katkı sağladılar.  
Okul Müdürü Bayram Sungur proje ile ilgili açıklamasında “ e twinning projeleri sayesinde farklı okullarda veya Avrupa ülkelerinde gerçekleşen eğitim uygulamaları hakkında fikir sahibi oluyoruz. Bunun yanında yabancı dil pratiğini geliştiriyoruz. Bilişim teknolojilerini derslerimizde daha etkin biçimde kullanıyoruz. Öğrencilerin derslerine daha fazla motive olmasını sağlayarak, daha eğlenceli hale getirilmesini sağladığı için biz okul olarak e twinning projelerini önemsiyoruz. Projenin çevre ile ilgili olması öğrencilerde doğa bilinci kazandırılması açısından iyi oldu. Bu projede emeği geçen başta sınıf öğretmenimiz Üzeyir Çetin’e öğrencilerime bizleri her konuda destekleyen değerli velilerimiz teşekkür ederim  “diye konuştu.

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN