Demir ve Toklu'dan hayırlı olsun ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir beraberinde Fethiye siyasetinde yer almış isimlerden Mustafa Toklu ile birlikte ilçede hukuk bürosu açan Türk Kızılay Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Aybike Şahin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

PAYLAŞ

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir beraberinde Fethiye siyasetinde yer almış isimlerden Mustafa Toklu ile birlikte Tuzla Mahallesi’nde hukuk bürosu açan Avukat Aybike Şahin’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Aybike hanımın hukuk bürosunun açılışına, hayırlı uğurlu olsun geldik. Başarılı olmasını temenni ediyoruz. Sevdiğimiz bir kardeşimiz. Şu an adalet yok denecek bir durumdayız. Ancak inancımı kaybetmiş değilim. Atatürk'ün izinde yürüyen hukukçular var. Onlara güveniyoruz, onlarla birlikte hareket edeceğiz. Atatürk ilke ve inkılaplarını savunan hukukçularla birlikte bu yolda yürüyeceğiz” dedi. 

Mustafa Toklu başarılar dilerken, “Türkiye'de herkesin hukuka ihtiyacı olduğu bir dönemde genç kardeşlerimizin hukuka sarılmaları, hukuku meslek edinmeleri bizleri sevindiriyor, gurur duyuyoruz. Hukuk herkese lazım… Onun için bugünde nasıl öğretmene, doktora ihtiyacımız varsa hukukçulara da çok ihtiyacımız var. Hukuku, adaleti temsil edecek olan genç kardeşimize başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu. 

Avukat Aybike Şahin de “Mehmet bey ve Mustafa beye ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ülkedeki durumu kendileri yeterince izah ettiler. Üzerine eklenecek çok da bir şey yok. Ama biz elimizden geldiğince hukuk, hak ve adaletin peşinden koşmaya devam edeceğiz. Onların tecelli etmesi adına elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN