Çiçeği burnunda partiden başkana ziyaret

Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç, yönetimde yer alan ekibiyle birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'ya teşekkür ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Deva Partisi İlçe yönetimi, Başkan Karaca'ya çiçek takdim ederken Başkan Karaca da Saniye Kulaç başkanlığındaki yönetime çalışmalarında başarılar diledi.

PAYLAŞ

Dışişleri ve Ekonomi Eski Bakanları’ndan Ali Babacan’ın kurucu genel başkanı olduğu Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, Muğla İl Başkanlığı’nın kurulmasının ardından teşkilatlanan 8 ilçeyle birlikte Fethiye’de de 3 Şubat 2021 tarihinde kongresini yaparak çalışmalara başladı. Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı’na getirilen Emekli Bankacı Saniye Kulaç, görevlendirilmesinin ardından resmi ve özel kurum ziyaretlerine gecikmeden başladı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya da yönetimde yer alan ekibiyle birlikte teşekkür ziyareti gerçekleştiren Kulaç, Başkan Alim Karaca ile bir süre sohbet etti. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, çiçeği burnunda partinin başkanı Saniye Kulaç’a çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaret ile ilgili bir açıklamada bulunan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca “ Deva Partisi olarak geçenlerde ilçe kongrelerini yaptılar. Ben görevim icabı Ankara’da bakanlıkta olduğum için katılamadım ama başkan yardımcımız ve vekilimiz katılmıştı. İlçe başkanımız zaten komşum oluyor. Onunla geçmişe dayanan bir aile dostluğumuz var. Çıkmış oldukları bu kutsal yolculukta kendilerine başarılar diliyorum. Başarılı olacaklarına da inanıyorum. Bizler de 167 bin kişinin Belediye Başkanı olarak burada tarafsız kimliğimizle üzerimize düşen bir şey olduğu takdirde değerli başkanımızın ve yönetim kurulu üyelerinin her zaman yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Tekrar çıkmış oldukları bu yolda değerli başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum” diye konuştu.
Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç ise ziyaret ile ilgili değerlendirmesinde “Belediye başkanımıza teşekkür ziyaretine geldik. 3 Şubat’ta ilçe kongremizi yaptık. Kendileri Ankara’da olmasına rağmen yönetimdeki 3 kişi toplantımıza katıldı, çiçekleriyle birlikte bizi onurlandırdılar. Bizi de bugün misafir ettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.
(GÜLYÜZ YURDAGÜL SIRT)
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN