Deva Partisi'nden SED Medya'ya ziyaret

DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç, ekibiyle birlikte SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener'i ziyaret etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye ve ülke gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunuldu. DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç, ilçe teşkilatı hakkında bilgiler aktardı. Ziyarette Fethiye gündemi, pandemi ve ekonomi üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç, “Karşılıklı olarak birbirimize yardımcı olacağız. Güzel işler başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç yaptığı açıklamada, “Ekibimizle birlikte SED Medya’ya ziyarete geldik. Bizi misafir ettikleri için çok teşekkür ediyorum. SED Medya ile Fethiye gündemi, pandemi ve ekonomi üzerine fikir alışverişi yaptık. Kendileri bize destek olacak. Bizde onlara destek olacağız. Karşılıklı olarak birbirimize yardımcı olacağız. Güzel işler başaracağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Ziyarete teşekkür eden SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, “Deva Partisi Saniye Hanımın eşliğinde ekibiyle birlikte ziyarete geldiler. Geziler fazlasıyla yoğunlaştı. Kurum ve kuruluşları ziyaret ediyorlar. Ekipleri ve parti binaları hazırlandı. İnşallah ayaklarına taş değmez ve güzel işler yaparlar. Bizde SED Medya olarak Saniye Hanım’ın ve Deva Partisinin yanında olacağız. Ziyaretleri için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.     
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN