CHP'li Erbay: Cefakar hemşirelerimizin günü kutlu olsun

CHP Muğla Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Üyesi Av. Burak Erbay, Muğla'da hastane ve sağlık ocaklarını ziyaret ederek hemşirelerin Dünya Hemşireler Günü'nü kutladı.

PAYLAŞ

Hemşirelere çiçek veren Erbay, “Bütün hemşirelerimize bu zorlu mücadelede emek veren tüm hemşirelerimize teşekkür ederim. Hemşireler Günü kutlu olsun.” dedi. 

Korona virüs salgınını tüm ülkemizi ve dünyayı etkilediği bu zorlu süreçte sağlık emekçilerimiz insanlarımızın sağlığı için var güçleriyle çabalıyorlar diyen CHP’li Erbay, “Bugün bu salgınla mücadelede en ön safta hiç tereddüt etmeden mücadele eden bütün sağlık emekçilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Doktorlarımız, hemşirelerimiz, sağlık teknikerleri, hasta bakıcılarımız, temizlik personelimiz. Hepsi var güçleriyle bu zor dönemde mücadele ediyorlar.” şeklinde konuştu. 
CHP’li Erbay, “Pandemi sürecinde çocuklarından, ailelerinden ve sevdiklerinde ayrı kalan ve bütün zorluklara rağmen bitmez tükenmez bir azimle mücadele eden bütün hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü kutluyorum. Bu zor günleri el birliği ile aşacağımıza inanıyorum. Zor bir mücadele süreci yaşıyoruz. Ama inanıyorum ki sağlık çalışanlarımızın bu büyük mücadelesiyle bu salgının da üstesinden geleceğiz.” ifadelerini kullandı.  

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN