CHP Muğla İl Başkanı Zeybekoğlu Fethiye'de

Fethiye'ye bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için gelen Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu ilk ziyaretini Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe binasına yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nun gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten çok memnun olduğunu belirtti.

PAYLAŞ

İl Başkanlığının gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “İl Başkanımız İlçemize bir dizi ziyaretler için geldi. Başkanımıza İlçe binasına yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. 

MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK
Fethiye’ye bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için gelen ve ilk ziyaretini de Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe binasına gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, “Herkesin bildiği bibi Türkiye devlet özelliğini kaybetmiş durumda. Artık Türkiye’yi yönetemiyor. Bunu da hep beraber yaşıyoruz. Ne çiftçi memnun, ne işçi memnun, ne emekli memnun, yani tamamen devlet çökmüş durumda. Bizim burada ne yapmamız lazım önemli olan bu arkadaşlar. Biz partimize sahip çıkacağız. Biz iç mücadele değil dışa karşı mücadele vereceğiz. AK Partiye karşı mücadele vereceğiz. Zaten bunu da yapmaktayız. Bildiğiniz gibi tek adam rejimi 2 yıl oldu. 2 yıldır Türkiye’deki ekonomi çöktü. İşsizlik zirveye ulaştı. Üniversiteyi bitiren öğrencilerin yüzde 30’u işsiz. Belediyelerin beş tane eleman alımına en az 500 kişi müracaat ediyor. Yazık değil mi bu çocuklarımıza hepsi pırıl pırıl üniversiteyi bitirmiş genç arkadaşlarımız. Ama biz bunu açık ve net söylüyoruz. Bizim Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında kesinlikle bu sorunlar çözülecektir. Artık Cumhuriyet Halk Partisi geri kalan İYİ Parti, Sadet Partisi, Demokrat Partisi hatta yeni kurulan Deva Partisi ve Gelecek Partisi bunların hepsi eğer demokrasinin işleyeceği bir düzen olduğu zaman bu sorunların kendiliğinden çözüleceğine inanıyorum. Hep beraber yaşıyoruz. Neyi iyi yönetiyorlar. Sadece aya çıkacaklalarmış güle güle çıksınlar. Türkiye’deki pandemi sürecini bile yönetemediler. Bu pandemi sürecinden kurtulmak istiyoruz. Herkes zor durumda. Bu durumda iktidarın ne yapması gerekiyor. Bu insanlar 40 yıl vergi vermiş sende vatandaşına 1 ay bak. Yapabildiler mi yapamadılar. Bizim bu ilçe ziyaretlerimiz bundan sonra daha sık olacak. Biz halkın sorunlarını her yerde bütün ilçelerde dinliyoruz. Türkiye’de hukuk sistemi çökerse devlet özelliği olur mu? Biz kime gideceğiz. Şuandaki hukuk sistemi de çökmüş halk güvenememektedir. Çünkü başta bir kişi var her şeye o müdahale etmekte. Bunları hep beraber yaşayarak öğreniyoruz” şeklinde konuştu. 
 

Arzu Özlem Sipahi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN