CHP Fethiye Mustafa Dal Camii'ni boyatıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Örgütü mahallelerde onarım, boya ve badana bekleyen camileri boyatmaya devam ediyor.

PAYLAŞ

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir öncülüğünde ilçedeki 4. camide de boya badana işlemleri başladı. Pazaryeri Mahallesi’ndeki Mustafa Dal Camii dış cephe boya ve badana işlemleri devam ederken; İlçe Başkanı Mehmet Demir, “11 cami tespit ettik. Birer birer onarım, badana ve boya işlemlerini tamamlıyoruz” dedi. Demir, önümüzdeki hafta ihtiyaç sahibi öğrencilere dersleri takip edebilmeleri için 50 adet tablet dağıtımı yapacaklarını kaydetti. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir öncülüğünde ilçedeki 4. camide de boya badana işlemleri başladı. Pazaryeri Mahallesi’ndeki Mustafa Dal Camii dış cephe boya ve badana işlemleri devam ederken; Demir camideki çalışmaları yerinde inceledi. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “Bu boyadığımız 4. camimiz. Şehir merkezindeki camilerden başladık. Bugün Pazaryeri Mahallesi Mustafa Dal Camii’ni boyuyoruz. 11 cami projemizdeki 4. camimiz de bitmek üzere. Bizlere destek veren hayırseverlere çok teşekkür ediyoruz. CHP olarak bir projemiz daha var. 50 tane tablet aldık. Okullara giderek ihtiyaç sahibi aileleri tespit ettik. Önümüzdeki hafta, hayırseverlerin karşıladığı bu tabletleri evleri ziyaret ederek dağıtacağız. Bir diğer projemiz de Atatürk'ün Nutuk kitabından 2 bin 500 adet sipariş verdik. Bunları da her eve ulaştıracağız. Buradaki amacımız; çocukların, okula gidemediği için evde bulunduğu sürede kitap okuması. CHP olarak Fethiye'de ilki yapmak istiyoruz. CHP’nin halkın partisi olduğunu göstermek istiyoruz. Halkın içine girdiğini de ispatladık. Şu anda kamuoyunda görüldüğü gibi CHP olarak halktan yana politika üretiyoruz” dedi. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN