CHP'DEN AŞURE ETKİNLİĞİ

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından Salı Pazarı girişinde halka aşure ikramında bulunuldu. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Chp İlçe Başkanı Mehmet Demir ile birlikte aşure dağıtımına katılarak, vatandaşlara aşure ikram ettiler.

PAYLAŞ

Muharrem ayı sebebiyle Chp Fethiye İlçe Teşkilatı tarafından aşure etkinliği düzenlendi. Etkinliğe vatandaşlar ve partililer yoğun ilgi gösterdi. Pandemi nedeniyle sık sık sosyal mesafe ve maske uyarılarının yapıldığı etkinlikte, vatandaşlar aşure alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. 
Salı Pazarı meydanındaki zabıta noktasında Chp İlçe Teşkilatı tarafından kurulan stantta kazanlar dolusu aşure yapılıp, halka dağıtıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ile Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, kazanlardan kepçeyle aşure doldurup vatandaşlara dağıttılar. Zaman zaman uzun kuyrukların oluştuğu aşure ikramında pandemi uyarıları yapılıp maske ve sosyal mesafeye dikkat edilmesi istendi. 
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Muharrem ayında aşuremizi halkımızla paylaşıyoruz. Allah kabul etsin. Aşure ikramlarımızı Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca’nın da destekleriyle İncirköy ve Üzümlü’de de yapmak istiyoruz” dedi. 
Başkan Karaca, Fethiyelilerin Muharrem ayını kutlayıp; ''Chp İlçe Teşkilatımıza bu etkinliği düzenlediği için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN