Çağdaş bir ortamda eğitim öğretim yapacaklar

Tazelenme Üniversitesi Fethiye Kampüsü eğitim ve öğretime önemli bir katkıda daha bulundu. Tazelenme Üniversitesi öğretmenleri ve öğrencileri Silkar Günlükbaşı Ortaokulu'nda çağdaş bir ortamda eğitim ve öğretim yapılması için 3. kattaki koridor ve dersliklerin boyası, kapıları, öğretmen masaları ve perdelerini yeniledi.

PAYLAŞ

Özveri ile yapılan bu çalışmada Tazelenme Üniversitesi Fethiye Kampüsü öğretmen ve öğrencileri yer aldı. Öğreten koridor altı gün süren bir çalışmayla resimlendi. Öğreten koridorda Atatürk Köşesi, Uzay Köşesi, Karekök Köşesi, Piri Reis, İbn-i Sina, Einstein, Aziz Sancar, Pisagor ve bunların sözleri koridorun duvarlarda yer aldı. Projenin tamamlanmasından sonra okul Müdürü Nadi Özen, Sınıf Temsilcisi Canan İzmir’e teşekkür ederek öğrenciler adına teşekkür plaketi sundu. 

Toplantıda Tazelenme Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra üniversitenin öğretmenleri olan Cemil Yavuz, Derya Dağaşan Özaydın, Gülşen Yeğen, Veysel Yılmaz da bulundu. Ayrıca aynı çalışmayı okulun ikinci katında yapan KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) ve Lions Kulübü temsilcilerine de eğitime yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. 


 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN