FETHİYE AKTÜEL MAGAZİN DERGİSİ OKURLARIYLA TEKRAR BULUŞTU

SED Medya bünyesinde bulunan ve uzun yıllar yayın hayatına devam eden Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, normalleşmenin ardından tekrar okuyucularıyla buluştu. Pandemi nedeniyle yayın hayatına ara veren Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, normalleşmeyle birlikte ilk sayısını Eylül ayında çıkardı. Yaklaşık 30 kişilik uzman yazar kadrosuyla ve tamamen yenilenen yüzüyle basın camiasında fark yaratan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, yapılan lansman ile kamuoyuna tanıtıldı.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre; 

Barbun Restoran’da düzenlenen kahvaltılı organizasyona Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Genel Müdür Sıdıka Kölemen, Editör Ufuk Emek, yöneticiler, yazarlar, çözüm ortakları, reklam veren firma yetkilileri ve çalışanlar katıldı. Uzun yıllar yayın hayatına devam eden Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, normalleşmenin ardından tekrar okuyucularıyla buluştu. Alanında uzman dev kadrosuyla tekrar vücut bulan ve 60 sayfadan oluşan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’nde yok yok. Dergi; gündemi takip eden röportajlardan, çeşitli testlere, mekan tanıtımlarından kültür sanata ve ayın konuğuna, sağlıktan gezi yazıları ve astrolojiye kadar çok sayıda konuyu ele alarak geniş bir kitleye hitap ediyor. Fethiye Aktüel Magazin Dergisi yazarları ve SED Medya çalışanları, yeniden okurları ile buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler. Yazarlar ve çalışanlar dergi hakkında düşüncelerini aktardı. 
 
ÇOK MUTLUYUZ
Açılış konuşmasını yapan SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen, “Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’ni tekrar okurlarımızla buluşturduğumuz için çok mutlu olduk. Heyecanlı bir hazırlık süreci geçirdik. Bunu hep beraber başardık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. 

ÇOK DEĞERLİ BİR DERGİ 
Fethiye Aktüel Magazin Dergisi Editörü Ufuk Emek yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz Ay benim için çok heyecanlıydı. Birçok yazar ve konu başlığını bir araya getirmek için çaba harcadık. Öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum. Yazarlarımız, çözüm ortaklarımız ve reklam veren firmalarımız olmasaydı; bunu başaramazdık. Değişik eğitimlerde ve kültürlerde yazarlarımız var. O yüzden çok değerli bir dergi. Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceğine inanıyorum” diye konuştu. 

BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ 
Lansmana katılanlara teşekkür eden SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, “Gördüğünüz gibi SED Medya güzel bir yolda. Her zaman ki gibi büyümeye devam ediyor. Editörümüz Ufuk Emek yaklaşık 30 yazarı ile bünyemizde yer aldı. 2009 yılında yayın hayatına başladık. O zamandan bu yana kapak ve iç sayfa fotoğraflarıyla Yasin Koç büyük destek vermiştir. Şimdi de yanımızda. Yine ortaya güzel çalışmalar çıkaracak. SED Medya’daki hiyerarşiyi koruyup, başarılı çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Çözüm ortaklarımıza ve reklam veren firmalarımıza teşekkür ediyorum. Bunlar bünyemizde olan kurumların ayakta durmasını sağlamaktadır. Sayın Kaymakamımız kısa bir süre önce göreve başladı. Renkli bir kişiliğe sahip… Konuğumuz olarak aramızda yer alması, basına verdiği önemi gösteriyor” ifadelerini kullandı. 

ÇOK GÜZEL BİR DERGİ
Konuk olarak lansmana katılan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’ni inceledim. Gördüğüm kadarıyla gerçekten çok güzel bir dergi… Bildiğiniz gibi Fethiye’de ilk ayım. Sizlerin ve derginizin sayesinde Fethiye’yi tanıma fırsatı yakaladım. El birliği ile önce bu güzel ilçemizi tanıyıp, yapabileceklerimiz konusunda istişarelerde bulunacağız. Gördüğüm kadarıyla birçok sorununu çözmüş bir ilçemiz. Fethiye Kaymakamı olarak yaşadığımız bu güzel yere; bir şeyler kazandırmak adına çaba harcayacağız” şeklinde konuştu.  

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN