‘Bukalemun’ erkek giyim mağazası açıldı

Fethiye yeni bir giyim mağazası vatandaşların hizmetine girdi. İşletmeciliğini Talha Erdoğan’ın yaptığı erkek giyim mağazasının açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

'Bukalemun' erkek giyim mağazası açıldı
Güncel
Fethiye yeni bir giyim mağazası vatandaşların hizmetine girdi. İşletmeciliğini Talha Erdoğan’ın yaptığı erkek giyim mağazasının açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Fethiye’de işletmeciliğini Talha Erdoğan’ın yaptığı ‘Bukalemun’ erkek giyim mağazası, Cumhuriyet Mahallesi Dispanser Sokak’ta Fethiyelilerin hizmetine açıldı. 14 Şubat Sevgililer Gününde hizmete açılan erkek giyim mağazasında açılışa özel indirimler de yer aldı. Açılışa Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, AK Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi, Fethiye Müftüsü Kamil Oktay ve vatandaşlar katıldı. 
Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, “Kardeşimizi öncelikle tebrik ediyoruz. Fethiye gerçekten turizm ilçesi. Bölgenin merkezinde olan bir ilçesinde yaşıyoruz. Ve bu sene hepimiz turizmden ümitliyiz. İlçemizin merkezinde, nadide bir yer kiralamış kardeşimiz. Tasarımı ve her şeyi mükemmel. Herkese de tavsiye ediyoruz. Hayırlı olsun” dedi.
Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Fethiye’mize güzel bir iş yeri kazandırıldı. Burada en az 2-3 kişi çalışacak. Bunun hayır duası bile yeter. Özellikle mübarek gün Cuma gününde açılması çok güzel bir şey. Ben kendisine, ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 
İşletmeci Talha Erdoğan, “Ben de Fethiye için farklı bir yer yapmak istedim. Daha farklı bir tarz ve daha farklı ürünler. Herkesi beklerim. Açılışımıza katılan müftü beye, kaymakam beye, ilçe milli eğitim müdürümüze, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımıza ve katılan herkese çok teşekkür ederim. Bundan sonra buradayız. Küçük bir yer oldu ama bizim için yeterli. Dizaynımızı yaptık. Ürünlerimiz güzel. Herkesi beklerim” ifadelerini kullandı. 

Haber: Hülya KULALI

Son Güncelleme: 14 Şubat 2020 16:54

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN