BİZ Büyük Bir Aileyiz

Çok kısa süre önce Gazete Şah'ı da bünyesine katan SED Medya'nın tanıtım lansmanı Muğla'da görkemli bir etkinlikle gerçekleşti.

PAYLAŞ

Muğla Barosu salonunda Muğla Organizasyon firmasınca gerçekleştirilen tanıtım lansmanına Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Ersöz, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sefa Özdemir, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı H.SedaKöktener, Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İl Müdürü Sezgin Sağun, Basın İlan Kurumu İl Müdürü M.Ali Köseoğlu, Büyükşehir Belediyesi Basın ve Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Taner Yiğit, Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Menteşe Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Hatice Karaca, Ak Parti İl Başkan Yardımcıları İbrahim Uğurlu ve Can Çimen,  MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin, CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, İYİ Parti Menteşe İlçe Başkanı Bayram Koyuncu, Muğla Ülkü Ocakları Başkanı Barış Demirel, Memur-Sen Başkanı Önder Uçak, Beşkaza Derneği Başkanı Devrim Karakuş, Menteşe Kent Konseyi Başkanı Vehip Keskin ile Muğla ilindeki yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.
Salon girişinde konuklar Güzel Sanatlar Lisesi Müzik ekibi eşliğinde, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener tarafından karşılandı.
İlkeli Ve Tarafsız Habercilik 
2003 yılından bu yana Fethiye’de günlük olarak yayım hayatına devam eden Dost Gazetesi ve Fethiye Aktüel Dergisini bünyesinde barındıran SED Medya; FRT TV, FRT FM, Gerçek Fethiye Gazetesi ve Cannur Reklam Ajansını kısa bir süre önce alarak yelpazesini genişletti. Son olarak da Menteşe ilçesinde yayım hayatını sürdürmekte olan Gazete Şah’ı bünyesine kattı. 20 yılı aşkın süredir enerjimizden ve yaratıcılığımızdan ödün vermeden, doğru, tarafsız ve ilkeli haberlerimizle toplumun her kitlesine hitap eden, bölgede etkin, aktif ve özgün TV ve radyo programlarımızla, işletmelere değer katan ve kazandıran reklam ve tanıtım faaliyetlerimizle SED Medya Grubu olarak bölgedeki öncülüğümüzü sürdürmekteyiz. Düzenlenen organizasyonumuzun amacı SED Medyanın Muğla, Fethiye, Seydikemer ve diğer ilçelerdeki önemi, kitlemize nasıl hizmet verdiği konusunda tanıtımının yapılması.
Sed Medya Çalışanları Tanıtıldı
Programda ilk olarak SED Medya hakkında tanıtıcı bilgiler aktarıldı. Ardından çalışanlar sinevizyondaki röportajı ile birlikte sahneye davet edildi. Çalışan tanıtımının ardından konuşan SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, “Çalışma arkadaşlarım tanıtımlarında duygularını dile getirdiler. Bizim arkamızda kimsemiz yok. Bizim yanımızda takım arkadaşlarım var. Onlar sayesinde bugünlere geldik ve daha da ilerilere gideceğiz” ifadelerini kullandı. 
Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan, “SED Medya’yı kurarak Seda kardeşim zor bir görevi üstlendi. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 
Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, SED Medya’ya başarılar dilerken; Basın İlan Kurumu Muğla Şube Müdürü Muhammet Ali Köseoğlu, “SED Medya güzel bir kadro ve ekiple yoluna devam ediyor. Muğla’da da Gazete Şah’ı bünyesine katarak Muğla basınına yeni bir nefes getirdi” diye konuştu. 
Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun, SED Medya’yı tebrik ederek; “Fethiye’deki tanıtımın ardından Muğla’da da bir tanıtım yapmaları yerelden bölgesele, belki de daha yukarılara gidecekleri kanaatindeyim. SED Medya ekibine başarılar diliyorum” dedi.  
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Sefa Özdemir, “Basın sektörü sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Aslında biz hiç rahat olmadık. Teknolojik gelişmelere rağmen mesleğimiz sıkıntıya gidiyor. Çok sayıda gazete kapanma tehlikesi ile karşı karşıya. Konya’da gazeteleri bir araya getirerek, sayısını azaltmaya yönelik çalışmalarımız var. Yoksa gazeteler birbirini batıracak hem içerik hem de kalite anlamında. Biz şu anda medyayı üçe ayırıyoruz. Birincisi devlet tarafından denetlenen ve desteklenen yazılı medya, ikincisi denetlenen ama desteklenmeyen görsel medya, üçüncüsü de hem desteklenmeyen hem de denetlenmeyen ve vahşice büyüyen bir sosyal medya… Bu alanda bir yasal düzenleme ve hazırlığı da yok” ifadelerini kullandı. 
Son olarak konuşan Menteşe Belediye Başkan Vekili Leyla Ersöz, “Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krize rağmen yerel medyaya yatırım yapan SED Medya’yı tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN