Başoğlu

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu'na ziyarette bulundu.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ayrıca Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener beraberinde SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen ve Gerçek Fethiye Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ersin Dal ile Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu ve yönetimini ziyaret etti.
Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 'nin SED Medya'ya destek ve ilgilerinden dolayı teşekkürlerini sunan Seda Köktener; "İsmail Başkanımızın her zaman yanındayız. Sed Medya’yı 2019 Haziran ayında aldığımızda ilk gelen ziyaretçimizdi. Kendileri her zaman basınla çok içli dışlı olmuşlardır. Gerek Esnaf Hastanesi gerek Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak basını her zaman kollamış destek olmuşlardır. Desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Bizde her zaman dirsek temasında çalışmaya devam edeceğiz. Bizi kabul ettikleri için de teşekkür ediyorum" dedi.
Basının toplum içindeki rolüne değinen Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu; "Biz basının toplum içindeki önemini çok bilen bir kuruluşuz. Fethiye üzerinde ise hangi şartlardan ne kadar güçlükle çalıştığınızı çok iyi biliyoruz. O nedenle elimizden geldiğince basında çalışan ve basınla uğraşan bütün kuruluşlara bilhassa FRT camiasına gücümüzün yettiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Onlarla her zaman iyi işler içerisinde olacağız. Bizim bu kuruluşlarda başarılı olmamız bizden hizmet alan bizi izleyen insanların bizi eleştirmesiyle ileriye gidebiliriz. Bugüne kadar basının bizi övmesini değil eleştirmesini de istedik. Yanlışlarımızı da böyle gördük. Bunun en canlı örneğini mesela Esnaf Hastanesi’nin bugün büyümesinde ve hizmet vermesinde basının eleştirileri çok önemlidir. Basına kızmadık aksine teşekkür ettik. Çünkü kendimizi düzelttik. Biz bu mantıkla bakıyoruz basına. Bundan sonraki bu güç günlerde bu güç koşullar içerisinde herkesin nasıl ayakta kaldığını biliyorum basında bunun içerisinde etkilenen bir kuruluş. O nedenle yine 2021 ve daha ileri ki yıllarda da ilişkilerimiz hep iyi olacak ve elimizden geldiğince de basınla iyi geçineceğiz, destek olacağız. Birbirimizle omuz omuza bir şeyler yaparsak ne mutlu bize. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Kuruluş olarak sizlerle birlikte olduğumuzu unutmamanızı rica ediyorum" diye konuştu.


 

Emrullah Gök

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN