Başkan Kökten'den, Kaymakam Fırat'a iadeyi ziyaret

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen seçimli olağan kongre ile Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanlığına seçilen Muhammet Kökten ve yönetimi iadeyi ziyaretlere başladı. İlk olarak Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat'a iadeyi ziyarette bulundular.

PAYLAŞ

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten “İadeyi ziyaret olarak Sayın Kaymakamımıza geldik. Kendisiyle Ölüdeniz ile ilgili çalışmak istiyoruz. Her zaman kendisi de bize çok yardımcı oluyor. Kaymakamımızı aradığımızda konuştuğumuzda gerekli destekleri de veriyor. O yüzden güzel bir görüşme oldu. Kendisine de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

Kaymakam Eyüp Fırat, “Öncelikle hayırlı olsun diyoruz. Hem başkanıma hem de yönetim kuruluna. Bir nezaket ziyareti için buradalar. İnşallah birlikte hem Ölüdeniz’imize hem Fethiye’mize güzel işler yapılmasına vesile olacaklarını değerlendiriyoruz. Başkanıma ve yönetimine ziyaretten dolayı da teşekkür ediyorum. Biz turizm ile geçinen bir ilçeyiz. Misafirlerimizi çok seviyoruz. Evet doluluk var ama biz hala misafir bekliyoruz. Esnafımızda öyle, insanımızda öyle biz misafiri başımızın üzerinde tutuyoruz. Fethiye’ye bayram ve bayram sonrası da dahil misafirlerimizi bekliyoruz. En iyi şekilde ağırlayacağız” ifadelerini kullandı. 
 

Arzu Özlem Sipahi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN