Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Birey Eğitim Kurumları YKS sınavında dereceye giren öğrencilerini ödüllendirdi. Birey Eğitim Kurumlarında öğrenim gören Müge Naz Sayın isimli öğrenci, girdiği YKS sınavında Fethiye 1.'si Türkiye 108.'si, Merve Aylin Kızılata Türkiye 711.'si ve Semih Kordalı Türkiye bin 532.'si oldu.

PAYLAŞ

Büyük başarıya imza atan Birey Eğitim Kurumları öğrencileri ödüllendirildi. Ödüllerini Kurum Müdürü Ferhat Yellice'nin elinden alan öğrenciler, gösterdikleri başarıdan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Kurum merkezinde gerçekleşen ödül törenine öğrenci velileri ve öğretmenler de katıldı.

Birey Eğitim Kurumları Kurum Müdürü Ferhat Yellice yaptığı açıklamada, "Sevgili öğrencilerimiz ve velilerimiz, kıymetli basın mensuplarımız hepiniz hoş geldiniz. Bugün burada öğrencilerimizin göstermiş olduğu üstün başarıyı ödüllendirmek için toplanmış bulunmaktayız. İnsanların yaşam döngülerinde önemli bir yere sahip olan Üniversite sınavında elde ettikleri başarılar ile bizleri gururlandıran Müge Naz Sayın, Merve Aylin Kızılata ve Semih Kordalı'yı huzurlarınızda tebrik ediyorum. Sevgi ile öğretilen her şey kalıcıdır düsturu ile hareket eden Birey Eğitim Kurumları olarak bu başarının haklı gururunu yaşamaktayız. Bu süreçte öğretim kadromuzun özveri ve disiplinli çalışması etkili olmuştur. Bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyorum. Yine bu süreçte başarının sağlanmasında bize maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen kurucumuz Şerif Özdemir'e teşekkür ediyorum. Fethiye'de hem sayısal hem eşit ağırlık alanlarında birincinin Birey Eğitim Kurumları'ndan çıkmış olması bizi çok mutlu ederken, omuzlarımızdaki yükü daha iyi başarılar elde etmek adına arttırmıştır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" diye konuştu.

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN