Bahri Kaya Fethiyespor'a alışıyor

3. Lig 2. Grup'ta zirve mücadelesi veren Fethiyespor'da yeni Teknik Direktör Bahri Kaya takıma alışıyor. Futbolcuların takım oyununa disiplin sağlamaya çalışan Kaya, BAY haftayı antrenmanlarla geçiriyor. 44 puanla ikinci sırada bulunan Fethiyespor'da sakatlığı devam eden Cem Özdemir'in dışında eksik oyuncu bulunmuyor. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ligin son maçına kadar en iyi şekilde mücadele verip, zirveye çıkacaklarını ifade etti. 

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Son 2 haftada 5 puan kaybederek liderlikten olan Fethiyespor, BAY haftada yeni Teknik Direktör Bahri Kaya ile kalan 9 maçı kazanmak için bileniyor. Fethiyespor’a geldiği andan itibaren futbolcular üzerinde etki kurarak, takımı şampiyon havasına sokmaya çalışan Bahri Kaya disiplini elden bırakmıyor. Futbolcuların tesis ve tesis dışındaki hal ve hareketlerinden çalışma ortamına kadar her türlü yaşamlarına kadar yakından ilgilendiği öğrenilen Teknik Direktör Bahri Kaya, antrenmanlarda da hatayı gördüğü anda oyunu durdurup; neler yapılması gerektiğini anlatıyor. Fethiye Şehir Stadı’ndaki antrenmanı Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte izlerken; teknik ve taktik ağırlıklı çalışmada zaman zaman sert hareketler de futbolcularını uyaran Kaya, sakatlık yaşanmamasını istedi. 

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ligin son maçına kadar birlik beraberlik içerisinde zirve mücadelesini sürdüreceklerini belirtti. Bakırcı, “Öncelikle 9 hafta boyunca her haftayı final havasında geçireceğiz. Hocamıza ve futbolcularımıza güveniyoruz. Son maça kadar yeni bir ruhla mücadele vereceğiz. Futbolcularımız da hedefi yakalamak istiyor” diye konuştu. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN