Antrenmanlarını Fethiye'de sürdürüyor

Profesyonel dövüşçü Özgenur Avcıl, 16 Eylül'de çıkacak olduğu karşılaşmanın hazırlıklarını Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena'da sürdürüyor.

PAYLAŞ

Profesyonel kariyerinde 18 maç 16 galibiyet 2 mağlubiyet 5 nakavt olan Özgenur Avcıl, 19 Eylül tarihinde TV 8,5 ekranlarında profesyonel boks maçına çıkacak. Özgenur Avcıl yaptığı açıklamada, “Korona virüsünden dolayı iptal olan maçlarımıza çıkamadık ve evde kaldığımız zaman zarfı içinde yeteri kadar antrenman yapamadım. İnşallah faaliyetler devam eder. 19 Eylül’de profesyonel boks maçına TV 8,5 da çıkacağım. Bunla ilgili antrenman eksikliğimi Fethiye’de başarılı iki antrenörler Evren hoca ve Songül hoca ile beraber Arslan Fight Arena’da tamamlamaya çalışıyorum. Maçımı kazanarak bu zorlu geçen süreçte moral ve motivasyon olmasını istiyorum” dedi.

Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena Antrenörü Songül Ayten açıklamasında, “Özgenur ile  güzel ve verimli antrenmanlar yaptık hem Fethiye’mizin deniz kum güneşin tadını çıkardı hem de antrenmanların tadını çıkardık. Çıkacak olduğu profesyonel boks maçında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN