AK Parti Teşkilatı basınla bir araya geldi

Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı İlçe Tanıtım ve Medya Başkanı Sarper Konakçı ve Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler Başkanı Salih Dündar, Fethiye'de bulunan basın mensupları ile Hotel Meri'de bir araya gelerek gündemi değerlendirdiler.

PAYLAŞ

Basın mensupları ile bir araya gelen Sarper Konakçı ve Salih Dündar ülke gündemini değerlendirdiler. Pandemi döneminde esnafın yaşadığı problemler üzerine konuşan Sarper Konakçı "Esnafımız pandemi döneminde büyük sıkıntılar yaşadı. Hükümetimiz verdiği destekler ile bu sıkıntıları en aza indirmeye çalıştı. Şimdi aşılama çalışmalarının da başlaması ile bu koronavirüsten en kısa sürede kurtulacağız. Tüm Dünya'ya baktığımız zaman hükümetimiz pandemi ile birçok ülkeden daha iyi mücadele ederek pandeminin zararlarını en aza indirme konusunda başarılı olmuştur. Ekonomik anlamda pandeminin etkilerini de en aza indirmek için esnaflarımızın devlete olan borçları da ertelendi. Umarız bir an önce bu pandemiden kurtularak normal hayatımıza döneriz" dedi.
SOSYAL YARDIMLAR DEVAM EDİYOR
Ak Parti Hükümeti olarak sosyal yardımların her anlamda devam ettiğini ifade eden Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler Başkanı Salih Dündar "Pandemi döneminde sosyal devlet anlayışı gereği hükümetimiz ihtiyacı olan kesimlere her türlü sosyal yardımları sürekli yapıyor. Diğer taraftan da her türlü hizmetler aralıksız devam ediyor. Ak Parti olarak 2023 hedeflerimizden şaşmadan yola devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN