Turizmci Sarper Konakçı'dan Fethiyespor'a 100 Bin TL bağış

Fethiyespor'a işletmeciliğini yaptığı Ölüdeniz Hotel Meri'de moral-motivasyon yemeği veren turizmci Sarper Konakçı, bu yemekte kulübe 100 bin TL bağışta bulunduğunu açıkladı. Genç iş adamı Sarper Konakçı, Fethiyespor'a her zaman destek vereceklerini ifade ederek, 100 Bin TL bağışta bulundu.

PAYLAŞ

3.Lig 2. Grupta mücadele eden ve ligin ilk yarısını averajla lider tamamlayan Fethiyespor, Fethiye'nin Ölüdeniz'deki gözde hotellerinden Meri Hotel'e konuk oldu. Fethiyespor yönetim kurulu üyelerinden Nacit Çatal'ın kafile başkanlığında bu hotelde verilen moral-motivasyon yemeğine tüm takım oyuncularının yanısıra, Teknik Direktör Mesut Toros da katıldı. Fethiyesporlu kafileyi otel işletmecisi Sarper Konakçı ve Fethiyespor'un geçmiş dönem yöneticilerinden iş adamı Salih Dündar karşıladı.
Futbolcular, Ölüdeniz manzarası eşliğinde barbekü yaparken otel işletmecisi turizmci Sarper Konakçı, futbolculara tek tek ilgi gösterdi.
Lacivert Beyazlı takımın oyuncularının moral ve motivasyonlarının oldukça yerinde olduğu gözlemlenirken, takımın gol krallarından Yakup Alkan, misafirperverliğinden dolayı otel işletmecilerine teşekkür ederek Ölüdeniz bölgesinde ticaret te yapmak istediğini dile getirdi. Alkan, "Ligin ikinci yarısında bomba gibi çalışıyoruz. Hedefimiz lig şampiyonluğu" dedi.
ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Kendi tesislerinde Fethiyespor'lu oyuncuları ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren turizmci Sarper Konakçı," Şehrimizin takımının başarısı için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. İnşallah bu takım bu yıl olması gereken yerde olacak" diye konuştu.
FETHİYESPOR FORMUNU YAKALADI
Lacivert Beyazlı takımın Fethiye'nin markası olduğuna değinen İş adamı Salih Dündar ise, " Fethiyespor, formunu yakalamış ve ligin ilk yarısını galip tamamlamış bir takım konumunda. Tüm şehir kenetlenerek, takımımızın arkasında olacak ve bu takımı başarılı görmek istiyoruz. Fethiyespor'un bayrak kampanyasını da destekliyoruz" dedi. 
KAMPIMIZ İYİ GİDİYOR
Fethiyespor Teknik Direktörü Mesut Toros, 2. Yarı hazırlıklarının devam ettiğini belirterek "kampımız iyi geçiyor. Böylesine bir yemek bize gurur yaşattı. Şehirde de bayrak kampanyasıyla birlikte bir kenetlenme görüyoruz. Şampiyonluk yolunda takımımıza motivasyon oluyor. Takviye konusunda başkan ve yönetim kurulu çalışma yapıyor. İlk maçımız Nazillispor'la deplasmanda erken bir final olacak" dedi.
FETHİYESPOR, YARIŞI BIRAKMAYACAK
Fethiyespor yönetim kurulu üyesi Nacit Çatal ise "takımımız iyi yolda. İlk yarıyı lider tamamladık. 2. Yarının ilk maçını Nazilli Belediyespor'la oynayacağız. Takıma Hotel Meri'de verilen bu yemek için Sarper Konakçı beye teşekkür ediyoruz. Fethiyespor, yarışı bırakmayacak ve şampiyon olacaktır" ifadelerini kullandı.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN