AK Parti Muğla Heyeti Gençlik ve Spor Bakanıyla görüştü

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, AK Parti'li 6 Belediye Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Kaplan'dan oluşan Muğla heyeti, TBMM'de Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi. 

PAYLAŞ

TBMM’de Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ile Muğla’da devam eden Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları ele alındığı görüşmede,  AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakıp Otgöz, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Ula Belediye Başkanı Özay Türkler, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Burak Kaplan yer aldı.
MUĞLA’YA MÜJDELER 
TBMM’de Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ile görüşen Muğla heyeti, görüşme sonrasında, aşağıda paylaşılan konularda Bakan Kasapoğlu’ndan söz aldılar. 
Muğla’ya yapılacak olan yatırımlar ise şu şekilde;
-Seydikemer ilçesine: 1 adet gençlik merkezi, 2 adet halı saha, mevcut futbol sahasının revize edilmesi, futbol kulübüne yardım.
 -Ortaca ilçesine: Kapalı spor salonu, dört adet tenis kortu, 3 adet halı saha, 10 Adet basket potası.
 -Dalaman ilçesine: Gençlik merkezi, 2 adet tenis kortu, 2 adet halı saha, 10 adet basket potası, spor kulübüne destek. 
-Ula ilçesine: Gençlik Merkezi, 2 adet halı saha, Akyaka atıl spor sahasının bakım ve onarımı, Ula merkezindeki spor alanının sentetik zeminle kaplanması. 
-Köyceğiz ilçesine: 3 adet halı saha, 1 adet tenis kortu ve spor kulübüne yardım.
-Kavaklıdere ilçesine: 2 adet halı saha, 1 adet tenis kortu, yüzme havuz bakım onarım ve hizmete geçmesi için gerekli nakdi yardım, Kavaklıdere Belediye Spor Kulübüne nakdi yardım.
-Yatağan ilçesine: 1 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası, 1 adet basketbolvoleybol sahası, 1 adet tenis kortu yapımı.
-Marmaris Bozburun Mahallesi’ne ise 1 adet halı saha yapımı.
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN