AK Parti İlçe Başkanı'ndan MUSKİ'ye su tepkisi

AK Parti Kavaklıdere İlçe Başkanı Volkan Alpözen'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre, Kavaklıdere'nin Menteşe Mahallesi'nin üç gündür susuz kaldığı öne sürüldü.

PAYLAŞ

Öte yandan Kavaklıdere Belediyesi'ne ait su tankerlerinin Menteşe Mahalle sakinlerine içme suyu tedarik etme amacıyla bölgeye seferler düzenlendiği belirtildi.

AK Parti Kavaklıdere İlçe Başkanı Volkan Alpözen, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Ne dersiniz biraz mahcup olurlar mı ki? Destek olarak verdikleri keçiyi sosyal paylaşım mecrasında “büyükşehirden yardım almadık diyenler de keçi dağıtımına geldi.” ifadesiyle kör göze parmak misali sokanları mı ilgilendirir? Veya; çiftliğinde kaybolan köpek yavrusu kadar ilçesinin susuz kalan mahallesini dert edinmeyen siyasi iradeyi mi düşündürür? Yoksa; Ramazan demeden, iftar demeden çalıştığını söyledikleri MUSKİ’yi bizlere ‘Süpermen’ gibi tanıtıp trajik bir şekilde hikayeleştirmeye çalışan roman yazarına mı konu olur? Hiç bilmiyorum. Bildiğim değil gördüğüm şu ki; Ortadaki vahim tabloya vaktiyle “suyumuzu çaldı”dedikleri Kavaklıdere Belediyesi'nin merhem olmaya çalıştığıdır. Ne dersiniz biraz mahcup olular mı ki?"

Esma Turan

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN