AK Parti İlçe Teşkilatı'ndan tanışma toplantısı

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu toplantısı, ilçe merkezinde gerçekleştirildi. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yönetiminde yapılan toplantıda, ilçe yönetimi ile il yönetim ve disiplin kuruluna seçilen üyeler bir araya geldi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Sohbet havasında geçen toplantıda, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin yönetim kurulunda yer alan Huriye Koyuncu, Keramettin Yılmaz, Makbule Çiftçi, Osman Değirmenci, Işıl Balaban ile İl Disiplin Kurulu’na seçilen Ramazan Yıldırım ve Mehmet Tokgöz de yer aldı. Fethiye’den il yönetimine seçilen isimlerin, Muğla’daki sesleri olacağını kaydeden AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk; hepsine başarılar diledi. 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi 1 Şubat Pazartesi günü Muğla il kongremizi gerçekleştirdik. Genel merkezimiz daha önce Kadem başkanın devam etmesi yönünde bir karar almıştı. Kendisinin yanında olduğumuzu basın ve sosyal medya aracılığı ile duyurmuştuk. Kongremiz, Genel Başkan Yardımcılarımız Numan Kurtuluş ve Nurettin Canikli’nin katılımlarıyla gerçekleşti. Geçmiş dönem milletvekillerimiz de salondaydı. Pandemi tedbirleri altında, sosyal mesafe kapsamında geniş bir katılım oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız video konferans yöntemi ile bağlandı ve bir konuşma yaptı. 655 delegenin 105’i Fethiye’dendi. Neticede 448 oy ile Kadem Mete yeniden başkan seçildi” ifadelerini kullandı. 

Açıklamasını sürdüren Öztürk, “Yönetim kurulunda ilçe nüfusu bazında katılımın fazla olması talebimiz oldu. Fethiye’den 5 arkadaşımız yönetim kurulunda yer aldı. Bunun haricinde İl Disiplin Kurulu’nda da 2 tecrübeli ağabeyimiz var. Fethiyeli olup da Muğla’da yaşayan arkadaşlarımız da yönetim kuruluna seçildi. Bu toplantımızı Fethiye’den il yönetimine seçilen yönetim kurulu ve disiplin kurulu üyeleri ile ilçe yönetim kurulu üyelerinin tanışması için düzenledik. Muğla’daki sesimiz, il yönetimine seçilen arkadaşlarımız olacak. Geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerimizden Huriye Koyuncu, Eczacı Işıl Balaban, Ölüdeniz eski Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Mimar Makbule Çiftçi, İşadamı Osman Değirmenci yönetim kuruluna seçilirken; Avukat Ramazan Yıldırım ve Turizmci Mehmet Tokgöz il disiplin kurulu üyeliğine seçildiler” dedi. (FATİH DERELİ)
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN