Vali Tavlı'dan SED Medya ve İGD'ye ziyaret

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Fethiye'ye yaptığı ziyaretler kapsamında SED Medya ve İGD'ye de ziyarette bulundu. Vali Orhan Tavlı, SED Medya Yönetim Kurulu ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener'i ziyaret ederek, dernek çalışmaları ve pandemi döneminde karşılaşılan sorunların aşılması ile ilgili olarak bilgiler aldı. Vali Orhan Tavlı, Fethiye'de kurumlara ve STK'lara yaptığı ziyaretlerin çok olumlu geçtiğini ifade etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Fethiye’de kurumlar ve STK’lara Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ile birlikte ziyaretlerde bulunan Muğla Valisi Orhan Tavlı, SED Medya ve İGD’ye de ziyarette bulundu. SED Medya Yönetim Kurulu ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener ve SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen tarafından karşılanan Vali Orhan Tavlı ve Kaymakam Eyüp Fırat SED Medya çalışanları ile tanıştı. FRT TV, FRT FM, Gerçek Fethiye ve Dost Gazeteleri ile Fethiye Aktüel Dergisi’nin hazırlanması ile ilgili bilgileri SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’den alan Vali Orhan Tavlı, FRT TV stüdyosu, haber merkezi ve reji odasını gezdi. Fethiye Aktüel, Gerçek Fethiye ve Dost gazetelerini inceleyen Vali Orhan Tavlı, kendisi ile ilgili haberleri de ilgiyle inceledi. 

SED Medya Yönetim Kurulu ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, Vali Orhan Tavlı’ya geçtiğimiz günlerde İnternet Gazetecileri Federasyonu olarak, gittikleri Güneydoğu Anadolu Bölgesi gezisi ile ilgili bilgiler aktarıp, “ 11 il gezdik. 2500 internet sitesini federasyon çatısı altında birleştirdik. Yakında Doğu Anadolu ve Karadeniz gezileri de yapacağız. Çatıyı daha da genişleteceğiz” ifadelerini kullandı. 
Pandemi döneminde halkın haber alması için, pandemi tedbirlerini en iyi şekilde uygulayarak, Muğla ve tüm ilçeleri ile bölgemizde ki haberleri halkımıza en seri şekilde aktardıklarını ifade eden Köktener, “Çalışanlarımızla basın ahlak yasasına uygun olarak, ilkeli ve dürüst habercilik anlayışını sürdürmekteyiz” dedi. Vali Orhan Tavlı, ziyaretinin ardından “Fethiye’de kurumlara ve STK’lara yaptığım ziyaretler çok olumlu geçti” şeklinde konuştu. 

SED Medya Yönetim Kurulu ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, Muğla Valisi Orhan Tavlı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür etti. 
 

Erdoğan Karagöz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN