Ada Kasap törenle hizmete açıldı

Yıllardan bu yana Ata mesleğini sürdüren Halid Metiner ile sektöre yeni adım atan Enes Yağız Kutan ortaklığında kurulan Ada Kasap, Fethiye'de hizmete açıldı. Ada Kasap'ın açılış töreni pandemi kuralları altında yapıldı.

PAYLAŞ
Ada Kasap törenle hizmete açıldı
Yıllardan bu yana Ata mesleğini sürdüren Halid Metiner ile sektöre yeni adım atan Enes Yağız Kutan ortaklığında kurulan Ada Kasap, Fethiye’de hizmete açıldı. Ada Kasap’ın açılış töreni pandemi kuralları altında yapıldı.
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Açılış törenine Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Fethiye İlçe jandarma Komutanı Ahmet Öztürk ile davetliler katıldı. Pazaryeri Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı No:218/1 adresinde hizmete giren Ada Kasap işletmesinde; tecrübesi ve kalitesi ile lezzettin yeni adresi… İşletme bünyesinde her türlü kuzu ve dana ürünleri, piliç, sakatat, kasap sucuk ve kasap köfte çeşitleri satışa sunuluyor. Açılış kurdelesini kesen Fethiye Kaymakam Eyüp Fırat; hayırlı ve uğurlu olsun dileklerinde bulunarak ürünler hakkında bilgi aldı. 

KASAPLIK ATA MESLEĞİMİZ 
İşyeri hakkında bilgi veren Halid Metiner “Kasaplık ve hayvancılık benim Ata mesleğimdir.  Kendimize ait besi çiftliğimiz var. Çiftliğimizde hayvanlar kontrollü bir şekilde yetiştiriliyor.   Ürünlerimiz yüzde 100 yerli besidir. Kesinlikle ithal et kesmiyoruz. Kurbanlık ve adaklık canlı hayvan satışı da yapıyoruz. Bölgemize ve şehrimize en iyi şekilde hizmet etmek için bu işyerini açtık” diye konuştu.  

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR
Ada Kasap kuruluşunun ortağı Enes Yağız Kutan yaptığı açıklamada, “Arkadaşım Halid Metiner ile kendi işimizi kurmaya karar verdik. Bu sektörde yeniyim, Ada Kasap firmasını hizmete açarak ilçemize kazandırdık. Kendi besi çiftliğimizi kurduk. Kalite asla tesadüf değildir. Halkımıza en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Fethiye’mize hayırlı ve uğurlu olsun. Açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

GENÇLERE GÜVENİYORUZ 
Fahri Metiner açıklamasında, “Gençlere güveniyoruz. Sektörün ilerlemesi adına önlerini açmamız gerekiyor. Bu işin çekirdeğinden geldiği için başarılı olacaklarına inanıyoruz. Kasaplığın temeli kalite, hijyen ve güvenirlik. Kaliteli ürünleri halkımızın beğenisine sunduk. Bölgede yetiştirilen hayvanlar, hijyenik ortamlarda kesilip, soğuk zincir vasıtasıyla dükkanımıza getiriliyor. Vatandaşlarımız ürünlerimizi gönül rahatlığıyla alabilirler” şeklinde ifadeler kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN