Açık havada deniz kenarında kahvaltı keyfi

Fethiye'de Koca Çalış Mevkii'nde bulunan Zentra Beach, güvenli ve hijyenik bir ortam arayanların buluşma noktası haline geldi. Tamamen doğal ve organik kahvaltısının yanı sıra kebap ve ızgara çeşitleri ile de adından söz ettiren işletme, geniş ve ferah ortamı ile eşsiz bir atmosfere sahip. Kovid-19 tedbirlerinin alındığı Zentara Beach'te kahvaltı ile güne başlayanlar, plajı ile de gün boyu denizin tadını çıkarıyor.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre; Özellikle hafta sonlarında yerli ve yabancı turistler ile bölgede yaşayanların ilgisini çeken Zentara Beach, akşamları da canlı müzik programları ile oldukça iddialı. Çocuk parkı ve yemyeşil ağaçlardan oluşan ferah ortama sahip olan işletme, hijyene de büyük önem veriyor. Sahili ile gün boyu eğlence severlerin vakit geçirebildiği Zentara Beach, doğal ve organik kahvaltısı ile Fethiye’nin en gözde mekanları arasında yer alıyor. Sosyal mesafe kurallarına uyulan Zentara’da akşam saatlerinde kebap, ızgara ve balık çeşitlerinin de sunulduğu bildirildi. 

Ailesi ile kahvaltı yapmak için Zentara Beach’e gelen Keramettin Özkan, “Burası temiz ve ferah bir ortam. Hijyen kurallarına harfiyen uyuluyor. Güler yüzlü personelleri ile kusursuz bir hizmet sunuyorlar. Ailemle birlikte fırsat buldukça geliyoruz. Plajı ve çocuk parkı ile harika bir işletme. Akşamları canlı müzik programları var. Fethiye’de böyle bir mekan olduğu için memnunuz” diye konuştu. 

Zentara Beach İşletmecisi Şükrü Okka yaptığı açıklamada, “Restoranımız doğal bir ortamda ve deniz kıyısında. Kahvaltımız tamamen doğal ve organik köy kahvaltısı. Kovid-19 dolayısıyla hijyen tedbirlerimizi aldık. Masalarımız ve çevremizde düzenli olarak temizlik ve hijyen çalışmaları yapılmaktadır. Fethiye’de kahvaltımız herkes tarafından ilgi görmektedir. İçerisinde birçok çeşit bulunmaktadır. Kahvaltısını yapanlar, plajdaki şezlong ve şemsiyelerden de ücretsiz yararlanabiliyorlar. Gün boyu neşeli bir ortamda burada vakit geçirebiliyorlar” dedi. 

Akşam saatlerinde canlı müzik programları olduğunu kaydeden İşletmeci Şükrü Okka, “Canlı müzik ekibimizde herkes farklı bir tür söyleyebiliyor. Ağaçlar arasında doğal bir aile ortamımız var. Masalarımız arasında 3-4 metre mesafe bulunmaktadır. Restoranımıza gelen bir kişi gün boyu burada keyifle vakit geçirebilir. Sabah kahvaltı ile başlayıp, akşam kebap, ızgara ve balık çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Her geçen gün bizlere olan talep artmaktadır. Her geçen gün trendimiz yükselmektedir. Tüm halkımızı Zentara’ya bekliyorum” şeklinde ifadeler kullandı. 

   
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN