53. şube Fethiye'de açıldı

Türkiye genelinde bilinen markalardan birisi olan Çiftlik Döner, 53. şubesini Fethiye'de açtı. İşletmeciliğini Çağdaş Varlıkoğlu'nun yaptığı mekan, lezzetli döner çeşitleri ile büyük ilgi gördü. Dispanser Caddesi'nde bulunan işletmenin açılışı, renkli görüntülere sahne olurken davetlilere ikramlarda da bulunuldu.

PAYLAŞ

Çiftlik Döner şubesini Fethiye’ye kazandıran Çağdaş Varlıkoğlu, davetlilerle yakından ilgilendi. CHP’li Fethiye Belediye Meclis Üyesi Metin Sevinç, İyi Partili Seydikemer Belediye Meclis Üyeleri Halil Faik Bozkurt ve Uğur Karadon, İyi Parti Seydikemer İlçe Başkan Yardımcısı Şenay Tahancı ile Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’in katıldığı açılışta renkli görüntüler oluştu. Doğal etten ve usta ellerin becerisi ile hazırlanan dönerler, büyük beğeni kazandı. 

Açılış kurdelesini Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, döner bıçağı ile kesti. İşletme sahibi Çağdaş Varlıkoğlu yaptığı açıklamada, “Güzel ilçemize saygın bir işletme kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Umarız her şey çok güzel olur. Bulunduğumuz bölgede bu tarz bir yerin eksik olduğunu fark ettik. İki ortak Türkiye genelinde 53. şubeyi açtık. Dönerlerimizin en büyük özelliği yüzde 100 dana eti olması. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi yok. En iyi hizmeti sunmak adına gayret edeceğiz. Tüm halkımızı bekliyoruz. Öte yandan halkımızın mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. 

Açılışın ardından konuşan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Fethiye’ye saygın bir marka kazandıran arkadaşlarımızı kutluyorum. Pandemi döneminde işyeri açmaları, onların girişimcilik ruhunu gösteriyor. O yüzden kendilerini kutluyorum. Burada 5-6 personel istihdam edildi. Salgın sürecinde bildiğiniz gibi birçok insan işsiz kaldı. Bu anlamda kendilerini tebrik ediyorum. Bu işyerinin Fethiye’mize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Çiftlik Döner Kurucusu Mehdi Vuran, “Çiftlik Döner Fethiye şubemiz hayırlı olsun. Türkiye genelindeki 53. şubemiz” derken Fethiye Belediye Meclis Üyesi Metin Sevinç de “Pandemi döneminde işletme açan arkadaşları tebrik ediyorum” diye konuştu. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN