40 yıllık tecrübe Fethiye halkı ile buluştu

Uzun yıllar tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren Etçimmm Kasap ve Restoran, Fethiye şubesi ile hizmet vermeye başladı. Tecrübesi, son teknolojisi, kaliteli ve taze ürünleri ile adından söz ettiren işletme müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; 40 yıllık geçmişi ve tecrübesi ile Fethiye halkı ile buluşan Etçimmm Kasap ve Restoran, helal kesim sertifikası ile kaliteli ve taze et ve et ürünlerini halkın beğenisine sunuyor. Kovid-19 önlemlerinin alındığı işletme, hijyen ve son teknolojiyi bir arada bulunduruyor. Çalışanların işletme içerisinde tüm kurallara titizlikle dikkat ettiği vurgulanırken, tüm tedbirlerin de alındığının altı çizildi. Et ve et ürünlerinin yanı sıra şarküteri ürünlerinin de yer aldığı kasap ve restoran; kalite yönünden oldukça iddialı.  

Etçimmm Kasap ve Restoran İşletme Müdürü Batuhan Orekici, “40 yıldır tarım ve hayvancılık işiyle uğraşıyoruz. Fethiye’de de bir şubemiz olsun istedik. Taşyaka Mahallesi’nde yeni açtığımız işletmemiz; günümüz şartlarında hijyenik ve en son teknoloji ile donatıldı. Bildiğiniz gibi Kovid-19 nedeni ile tüm çalışanlar ve işletme içerisinde bütün kurallara titizlikle uyulmaktadır. Bu yönde tüm tedbirlerimizi aldık” dedi. 

Açıklamasını sürdüren İşletme Müdürü Orekici, “Ürünlerimiz her zaman taze ve kalitelidir. Etlerimiz helal kesimdir ve helal kesim sertifikamız bulunmaktadır. Vizyonumuz her zaman müşteri odaklıdır. En iyi şekilde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz” ifadelerini kullandı. 

 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN