4 Yıl Sonra Gelen itiraf

Fethiye'de 4 yıldan bu yana kayıp olarak aranan A.N.K isimli şahsın cinayete kurban gittiği, kurulan özel ekip tarafından aydınlatıldı. Olayı derinlemesine inceleyen ekiplerin yaptığı soruşturma sonucunda cinayeti işleyen A.N.G ve ona yardım eden Y.Ç isimli şahısların cezaevine gönderildiği açıklandı.

PAYLAŞ

Fethiye’de 4 yıldan bu yana kayıp olarak aranan A.N.K isimli şahsın cinayete kurban gittiği, kurulan özel ekip tarafından aydınlatıldı. Olayı derinlemesine inceleyen ekiplerin yaptığı soruşturma sonucunda cinayeti işleyen A.N.G ve ona yardım eden Y.Ç isimli şahısların cezaevine gönderildiği açıklandı. 

2016 yılı Haziran ayından bu zamana kadar Fethiye’de kayıp şahıs olarak arandığı belirtilen A.N.K isimli şahıs ile ilgili Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği bünyesinde kurulan özel ekip marifetiyle bulunmasına yönelik çalışmalara başlandı. Bunun sonucunda Kocaeli’nde yakalanan Y.Ç, A.N.G isimli şahsın alacak verecek meselesi yüzünden çıkan tartışmada A.N.K isimli şahsı öldürdükten sonra birlikte gömdüklerini itiraf ettiler. 

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Y.Ç. isimli şahsın Kocaeli’nde yakalandığı öğrenildi. Y.Ç yapılan sorgulamasında A.N.K’yi; A.N.G isimli şahsın aralarındaki alacak verecek meselesinde çıkan anlaşmazlık yüzünden öldürdüğünü daha sonra da Fethiye Yeşilüzümlü Mahallesi’ndeki ormanlık alana birlikte gömdüklerini itiraf etti. Edinilen bilgilere göre diğer şüpheli A.N.G ise Kırklareli’nde ekipler tarafından yakalandı.  

Y.Ç. isimli şahsın yer göstermesi neticesinde Yeşilüzümlü Mahallesi’nde ormanlık alan içerisinde yapılan kazıda kayıp şahıs A.N.G’ye ait olduğu değerlendirilen kemik parçaları bulunduğu kaydedildi. Y.Ç. ve A.N.G isimli şahıslar ifadelerinin ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN