2021 yılının ilk konuğu İlçe Başkanı Öztürk

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi'nde yeni yılın ilk konuğu, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk olacak. Öztürk, Fethiye Aktüel Magazin Dergisi Genel Koordinatörü Ufuk Emek'in sorularını cevaplandırdı.

PAYLAŞ

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk özel hayatı ile ilgili yaşantılarını anlatırken; Fethiye Aktüel Magazin Dergisi ile ilgili değerlendirmede de bulundu. İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’nin yeni yılın ilk sayısı olan 60. sayısına yaptığı açıklamaları oldukça ilgi çekecek. Yacht Boheme Hotel Sahibi Mustafa Argın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen röportaj, keyifli anlara sahne oldu.

Fethiye Aktüel Magazin Dergisi Genel Koordinatörü Ufuk Emek yaptığı açıklamada, “Dergimizin yeni yıldaki ilk konuğu AK Parti Fethiye İlçe Başkanı aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi Turgay Öztürk… Kendisiyle çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Eminim okurlarımız Ocak sayımızı da çok beğenecekler. Siyaset dışında aile yaşantısına dikkat çekeceğiz” dedi. 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk açıklamasında, “Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’nin, Ocak ayı sayısına beni konuk ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Son birkaç sayısını takip ettim ve yazıları keyifle okudum. Günlük yaşantımızın dışında konulara değindik. Siyasetin dışında aile yaşantımızla ve iş dışındaki zamanlarımız hakkında sohbet ettik” ifadelerini kullandı.(Fatih Dereli)
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN