19 Mayıs'ta Ukrayna'da ringe çıkacak

Fethiyeli Milli Boksör Kubilay Alcu, 19 Mayıs Çarşamba günü Ukrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenecek Dünya Şampiyonası Boks Gecesi'nde ülkemizi ve Fethiye'yi temsil edecek. Kubilay Alcu'nun rakibi Yaroslav Mykhalcenko… 

PAYLAŞ

Yenilgisiz profesyonel boksörümüz Kubilay Alcu, Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenecek Dünya Şampiyonası Boks Gecesi’nde; ülkemizi ve Fethiye’yi temsil etmek adına ringe çıkacak. 

Kubilay Alcu’nun Promotörü ve Menajeri Serdar Avcı yaptığı açıklamada, “19 Mayıs'ta Ukrayna Kiev'de Dünya Şampiyonası Boks Gecesi’nde Fethiyeli Milli Boksör Kubilay Alcu, Ülkemizi ve Fethiyemizi Temsil edecek. Aynı gecede Kubilay Alcu'nun Promotörü ve Manejeri Serdar Avcı Dünya Şampiyonluğu Kemer Maçına çıkacak. Ülkemizi Ukraynada 4 Profesyonel Boksör Temsil edecek. Bu sporcularımızın arasında Fethiye’mizin yenilgisiz profesyonel boksörü Kubilay Alcu da bulunuyor. Kubilay Alcu, Avrupa Şampiyonluğu kemerini Fethiye’mize çok yakında getireceğinin sözünü verdi. Bu anlamda destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. 
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN