15 ay sonra cesedi bulunan Burhan Aykurt, 32 ay sonra toprağa verildi

Fethiye'de 2018 yılının Kasım ayında esrarengiz bir şekilde kaybolan ve 15 ay sonra Dalaman'ın Kavacık mahallesinde bir çoban tarafından ormanlık alanda cesedi bulunan ve 17 aydır da Muğla Adli Tıp'ta otopsi için bekleyen Burhan Aykurt'un cenazesi Karagedik Mahalle Mezarlığında defnedildi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

2018 yılının Kasım ayında Karagedik Mahallesindeki evlerinden “İzmir’e Gidiyorum” diyerek çıkan bir daha kendisinden haber alınamayan 35 yaşındaki Burhan Aykurt, kaybolduktan 15 ay sonra Dalaman’ın Kavacık mahallesinde bir çoban tarafından ormanlık alanda cesedi bulunmuştu. 
Ormanlık alanda bulunan cesedin üzerinden Burhan Aykurt’a ait kimlik bulunurken ceset Ortaca Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı inceleme ve araştırmanın ardından otopsi için Muğla Adli Tıp’a gönderilmişti. 17 aydan bu yana otopsi için Muğla Adli Tıp’ta bekleyen Aykurt’un cenazesi ailesine teslim edilerek Karagedik Mahallesi Mezarlığında toprağa verildi.
Öğle namazına müteakip Karagedik Mahallesi Mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından yine Karagedik Mezarlığında toprağa verilen Burhan Aykurt’un ölüm nedeninin cinayet mi? yoksa yüksekten düşerek mi? öldüğü önümüzdeki günlerde belirlenebilecek.
 

Onur Çadır

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN