İyi Partili Başkan Ali Fatih Çoban'dan Kurt Kardeşlere Geçmiş Olsun Ziyareti

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı geçtiğimiz günlerde marangoz atölyesi yanan Cemil Kurt ve ailesini ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

PAYLAŞ

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı geçtiğimiz günlerde Çatalarık Mahallesinde nedeni bilinmeyen yangından dolayı Cemil Kurt ve kardeşlerine ait olan sektörün en eskilerinden olan Kurt Kardeşler Kerestecilik firmasına geçmiş olsun dileklerini illetti. Marangoz atölyesinde yangın çıkmış ve yaklaşık 4 saatlik çalışma sonrası yangın kontrol altına alınmıştı. Yaklaşık 5 Milyona yakın bir zararın olduğu öğrenilen yangın sonrası, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte iş yeri sahibi Cemil Kurt’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “Kurt Kardeşler Kerestecilik firmasına geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Kurt kardeşler için ‘ne yapabiliriz’ konusunda istişarede bulunduk. İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı olarak böyle felaketlerin yaşanmamasını dileriz. Kurt Ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” diye konuştu. 
 

Onur Çadır

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN