Zehir tacirini yasak değil polis durdurdu

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, yaptığı başarılı çalışmalara her gün bir yenisini daha eklerken gece yarısı yapılan bir operasyonla eroin uyuşturucu maddesi sattığı bildirilen A.P. isimli şahsı kıskıvrak yakalandı. 

PAYLAŞ

Edinilen bilgilere göre Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda A.P isimli şahsın birçok kişiye uyuşturucu satışı yaptığı bilgilerine erişilip, şahıslar gerekli takibe alınarak gece yarısı düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından bu sabah adli mercilere sevk edildiği bildirildi. 

Gece yarısı Polisleri gören A.P. teslim olmak yerine kaçmaya başlayınca Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin kovalaması sonucu kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. A.P.’nin üzerinden ise toplumun korkulu rüyası olan Eroin uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Ayrıca sokağa çıkma kısıtlamalarını ihlal ettikleri gerekçeleriyle idari cezai yaptırım da uygulandığı bildirildi.

Narkotik Büroda ifadesi alınan A.P. hazırlanan suç dosyası ile sevk edilidği adliyede nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN