Yönetmen Eğilmez, Karaca’yı ziyaret etti

Türk sinema filmi yönetmeni ve yapımcısı Ferdi Eğilmez, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Yönetmen Eğilmez, Karaca'yı ziyaret etti
Güncel
Türk sinema filmi yönetmeni ve yapımcısı Ferdi Eğilmez, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Haber Editörü: Gerçek Fethiye

Hababam Sınıfı 3,5, Hababam Sınıfı Askerde gibi birçok sinema filminin yönetmenliğini yapan, birçok filmin yapımcılığı görevinde bulunan Ferdi Eğilmez, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu. Karaca’ya gerçekleştirdiği ziyarette Eğilmez, Karaca ve ekibine başarılar diledi. İkilinin sohbetinin ardından Karaca, Ferdi Eğilmez gibi Türkiye’nin önemli yönetmenlerinden birisini Fethiye Belediyesi’nde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Karaca Eğilmez’e hediye takdim etti.

Ferdi Eğilmez kimdir?
Ferdi Eğilmez, Türk sinema filmi yönetmeni ve yapımcısı. Ertem Eğilmez'in oğludur. İlk orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Daha sonra İtalya'da sinema eğitimi gördü. İtalya'dan döndükten sonra Ertem Eğilmez, Kartal Tibet, Türker İnanoğlu, Atif Yılmaz gibi önemli yönetmenlere asistanlık yaptı
 

Son Güncelleme: 20 Şubat 2020 16:45

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN