YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TANIŞMA YEMEĞİNDE BULUŞTU

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresi sonucunda İlçe Başkanı seçilen Turgay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Ölüdeniz Club Hotel Meri'de gerçekleşen tanışma programında bir araya geldi. İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 'Biz bir aileyiz. Davaya sahip çıktığınız için teşekkürler. Yönetim olarak başarılı olacağımızdan hiçbir şüphem yok' şeklinde ifadeler kullandı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Katılımın yoğun olduğu yemekli toplantıda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi ve Gençlik Kolları Başkan Vekili Kerem Koç’un yer aldığı organizasyon sohbet havasında geçti. Fethiye’yi AK Belediyecilik ile tanıştırmayı hedeflediklerini kaydeden İlçe Başkanı Öztürk, birlik ve beraberlik sayesinde bunu başaracaklarını belirtti. Öztürk, eşsiz bir ortamda misafirlerin ağırlanmasına katkı sağlayan Club Hotel Meri Sahibi ayrıca AK Parti Fethiye Yönetim Kurulu Üyesi Sarper Konakçı’ya teşekkür etti.

DÜNYADA EN BÜYÜK STK
AK Parti’nin dünyadaki en büyük STK olduğunun altını çizen AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, “Bu akşam ilk yönetim kurulu toplantımızı yapıyoruz. Toplantımızı tanışma ve kaynaşma maçıyla gerçekleştirdik. Sarper Konakçı bizi burada misafir etti. Bu güzel atmosferden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 165 bin nüfusa sahip Fethiye’de, 13-14 bin üyenin arasından yönetim kurulunu belirlemek zor oldu. Yoğun bir çalışmanın sonucunda bu 30 kişilik ekip ortaya çıktı. Bizimle yol yürümeyi kabul ettiğiniz ve davaya sahip çıktığınız için şükranlarımı sunuyorum. Yönetim kurulumuzda değişik yaş ve meslek gruplarından arkadaşlarımız var. Yeni yönetim kurulumuz AK Parti’ye, Fethiye’mize, Muğla’ya ve ülkemize hayırlı olsun. Bildiğiniz gibi biz dünyanın en büyük STK’sı olan AK Parti’nin mensuplarıyız. Yani partimiz dünyada en büyük STK olarak kabul ediliyor. Bunun başında liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, dünyada da en tecrübeli siyasi liderlerden birisi hatta en tecrübesi diyebiliriz. Öyle kabul ediyor çünkü. Yönetim olarak başarılı olacağımızdan hiçbir şüphem yok. Biz bir aileyiz. Sizlerden ricam toplantılarımıza düzenli olarak katılalım. Katılamayacak olanlar varsa mutlaka mazeretlerini bildirsinler” diye konuştu. 

AMACIMIZ OY ORANIMIZI ARTTIRMAK 
AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı olarak hedeflerini anlatan İlçe Başkanı Öztürk, “Teşkilat olarak bizim amacımız partimizin Fethiye’deki oy oranlarını arttırmak. Bunun yanında 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde hem Sayın Cumhurbaşkanı’mıza Fethiye’den en güçlü deste göndermek, hem milletvekili sayımızı arttırmak. Ayrıca 2024’te yapılacak olan yerel seçimlere hazırlanmak. En büyük hedefimiz Fethiye’yi, AK Belediyecilikle tanıştırmak. İlçemizde bu konuda eksik kaldığımız bütün noktaları tamamlamak. Bu süreçte memleketimize taş üzerine taş koyabilirsek, eser bırakabilirsek, Fethiye’yi hizmetlerle tanıştırabilirsek her şeyin güzel olacağına inanıyorum. Tabii ki seçimlerden önce 3 yıllık bir dönemimiz var burada. Biz bu süreç içerisinde sahada olacağız. Kadın kolları ve gençlik kollarıyla birlikte hareket edeceğiz. Tek başımıza hiçbir şey yapamayız. Biz bir ekibiz, biz bir aileyiz. Aile içerisinde ufak tefek sıkıntılar olursa bile kendi içimizde çözeriz. Bunu dışarıya yansıtmayız. Ben bu konuda arkadaşlarımın hassas olduklarını zaten biliyorum. Partinin ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarının uyumlu olması gerekiyor. Başarıyı ancak böyle elde edebiliriz. Tek başımıza bir şey yapamayız. Birlikte olursak birçok şeyi başarırız. Bizler bu davaya inanmışsak ve burada toplanmışsak bundan sonra bu dava için neler yapabileceğimizi konuşacağız. Ben önerilere açığım. Hiç bir şekilde kendi söylediklerimi dikte etmem, sizin de fikrinizi alarak devam etmek istiyorum. Tabii ki partimizin politikaları bellidir. Genel Merkezimizin tüzüğündeki yazılan kurallar geçerlidir. Burada hem il başkanlığımız, hem milletvekillerimizden, hem de Genel Merkezimizden gelen talimatları harfiyen uygulayacağız. Bizler de hizmetlerin yürütülmesi adına Fethiye’de sıcak takipte olacağız” dedi. 

ÜYE SAYIMIZI ARTTIRACAĞIZ 
Açıklamasını sürdüren Öztürk, “Öncelikle ilk ay yapmamız gereken üye kayıtları. Sayın Cumhurbaşkanımız ile bayramlaşma dolayısıyla katıldığımız telekonferans görüşmesinde üye kayıtlarının arttırılması konusunda destek istedi. Üye kayıtlarının arttırılmasına yönelik çalışmalarımız olacak. Burada sosyal medya çok önemli… Halkımıza yaptığımız işleri hem basın aracılığıyla hem de sosyal medya hesaplarımızdan duyurmak istiyoruz. Güncel bilgilerle sürekli sosyal medyada aktif olacağız. Bundan sonraki hiç bir süreçte, hiçbir şekilde dedikodulara mahal vermeyeceğiz. Geçmiş dönemlerle ilgili gerek vekillerimiz, gerek geçmiş dönemdeki yönetimler, gerek başkanlar olsun; hiçbir şekilde dedikoduya mahal vermeyelim. Eğer dedikodu yapan olursa da engelleyelim. Mümkün olduğunca önümüze bakalım diye düşünüyorum. Geçmişten günümüze görevini layıkıyla yapan ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ile gençlik ve kadın kolları yöneticileri oldu. Hepsine şükranlarımı sunuyorum. Arkadaşlarımızın meslek ve uzmanlıklarına göre görev dağılımımızı yapacağız” şeklinde konuştu. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN