Yollardaki çukurların kapatılmasını talep ettiler

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından ihalesi yapılan Ölüdeniz Mahallesi Hisarönü-Ovacık Mevkii kanalizasyon hattı çalışmaları devam ederken yağmurlu havaların ardından yollarda ulaşımın zor olduğu ifade edildi. Bazı yerlerde çukurların oluştuğu da gözlenirken vatandaşlar sorunların çözülmesini bekliyor.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Konuyla ilgili olarak geçtiğimiz yıl Aralık ayında, bölgede yaşayan çoğunluğu İngiliz uyruklu vatandaşlar ve yöre sakinleri bir araya gelip; Fethiye Belediyesi yetkililerinden sıkıntılarına çözüm bulunmasını talebinde bulunmuşlardı. Fethiye Belediyesi yetkilileri, yöredeki yerli ve yabancı uyruklu sakinlerin taleplerine sessiz kalmamış, hemen bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirmişti. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından ihalesi gerçekleştirilen Ovacık-Hisarönü hattındaki altyapı çalışmaları sonucunda, mahalle aralarındaki yolların ciddi oranda bozulduğu ifade edildi. Devam eden çalışmaların yöre sakinlerine göre yavaş gitmesi, tepkilere de neden oluyor. Çalışmanın yapıldığı bazı yerlerde ulaşımı aksatan ve araçların aksamlarına zarar verebilecek çukurların olduğu görüldü. Bölge sakinleri bu sıkıntıların giderilmesi yönünde yetkililerden yardım istediler. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN