Yazar Eren Erdem Okurlarıyla Buluştu

6. Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği kapsamında gazeteci– yazar 25 ve 26. Dönem İstanbul Milletvekili Eren Erdem Menteşe'de okurlarıyla buluştu. Yazar Eren Erdem, sınırsızlık meydanında düzenlenen kitap imza gününde zaman zaman okurlarıyla sohbet etti.

PAYLAŞ
Yazar Eren Erdem Okurlarıyla Buluştu
6. Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği kapsamında gazeteci– yazar 25 ve 26. Dönem İstanbul Milletvekili Eren Erdem Menteşe’de okurlarıyla buluştu. Yazar Eren Erdem, sınırsızlık meydanında düzenlenen kitap imza gününde zaman zaman okurlarıyla sohbet etti.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Ferdi Yavuz

CHP Muğla Milletvekilleri, CHP Parti Meclisi Üyesi, CHP İl ve İlçe Başkanlarının katılım sağladığı gazeteci – yazar Eren Erdem’in kitap imza gününde, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş “Kitap fuarımızın açılışını gazeteci - yazar 25 ve 26. dönem İstanbul Milletvekili, Eren Erdem ile birlikte yapıyoruz. Eren Bey benim de severek yakından takip ettiğim çok değerli bir yazar. Davetimizi kabul edip bugün aramızda olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Tabi sizlere de teşekkür ediyorum. Şenliğimiz sizlerin katılımı ile daha bir güzel oluyor.  Türkiye’nin en çok kitap okunan kentinde bu kalabalık bizleri elbette fazlasıyla mutlu ediyor.” dedi.
Kitap İmza Gününde yazar Eren Erdem’e katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN