'Yaşama Dair' programının ilk konuğu Dr. Özgür Şenol oldu

FRT Televizyonu yeni yayın dönemine başladı. Her hafta Perşembe günleri moderatörlüğünü Bilgen Durmaz'ın yaptığı 'Yaşama Dair' programı izleyicilerine sağlıklı yaşam hakkında bilgiler paylaşılıyor. Özel konuklarında katıldığı 'Yaşama Dair' programının ilk konuğu Op. Dr. Özgür Şenol oldu.

PAYLAŞ
'Yaşama Dair' programının ilk konuğu Dr. Özgür Şenol oldu
FRT Televizyonu yeni yayın dönemine başladı. Her hafta Perşembe günleri moderatörlüğünü Bilgen Durmaz’ın yaptığı “Yaşama Dair” programı izleyicilerine sağlıklı yaşam hakkında bilgiler paylaşılıyor. Özel konuklarında katıldığı “Yaşama Dair” programının ilk konuğu Op. Dr. Özgür Şenol oldu.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

FRT TV yeni yayın dönemine yepyeni programlarla başladı. Birbirinden farklı programların yer aldığı FRT TV’de her hafta Perşembe günü Bilgen Durmaz ile “Yaşama Dair” programı ile sağlıklı yaşam tüyoları alacaksınız. Perşembe günü yayınlanan ilk programın konuğu Beyin Cerrahı Op. Dr. Özgür Şenol oldu. Sağlıklı yaşam hakkında bilgiler aktaran Doktor Özgür Şenol omurilik boyun ve bel ağrılarından beyin tümörlerine, Parkinson’dan felç durumlarına kadar birçok konuya değinerek izleyicileri bilgilendirdi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN