Yasak aşk iddiası 

Fethiye'nin Göcek Mahallesinde ormanlık alanda ağaca yan yana asılı vaziyette Sedat K. ve Songül O.'nun cesetleri bulundu. Yasak aşk yaşadığı iddia edilen ikilinin, yapılan ilk incelemede canına kıydıkları belirlendi. 

PAYLAŞ

Fethiye Göcek’te iddiaya göre, saat 17.00 sıralarında bir baz istasyonunda çalışan B.Ö., Göcek Mahallesi’ndeki ormanlık alanda bulunan su deposu mevkiinde ağaca asılı halde 2 ceset görünce Jandarmaya ihbarda bulundu. Hemen bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.
Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde ağaçta asılı halde bulunan Songül O. (37) ve ipinin kopması sonucu ağacın dibinde bulunan Sedat K.’nın (45) hayatını kaybettiği belirlendi.

OTOPSİ BELİRLEYECEK
Jandarma ekiplerinin olay yerinde ve çevrede yaptığı incelemede, Sedat K. ve Songül O.’nun kullandığı tahmin edilen, olay yerine 100 metre uzaklıkta motosiklet ve kask bulundu. Ekiplerin incelemesinin ardından Songül O. ve Sedat K.’nun cansız bedeni kesin ölüm nedenin belirlenmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. 

ARANIYORLARDI 
Jandarma ekipleri tarafından başlatılan geniş çaplı soruşturma kapsamında, 6 Mayıs Perşembe günü öğleden sonra Songül O. ve Sedat K.’nun ortadan kaybolduğu ve haber alınamadığını öğrenildi. Öte yandan, Sedat K.’nun Muğla’da berber olarak çalışan ağabeyini arayarak, Songül O. ile birlikte yan yana gömülmesini vasiyet ettiği belirlendi. 
Evli ve 2’şer çocuk sahibi olan ikilinin, uzaktan akraba oldukları ve “yasak aşk” yaşadıkları ileri sürüldü. Jandarma ekipleri tarafından başlatılan soruşturma sürerken, yapılan ilk incelemede ikilinin canına kıydıkları tahmin ediliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN